• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do Pań

Mężczyzna

insideshe

Cichy Podglądacz
Czy mężczyzna w damskich stringach wam się podoba? Noszę damskie stringi na codzień bo lubię to jak dają mi one poczucie kobiecości w sobie, poza tym według mnie wyglądają seksownie na mnie bo jestem dosyć wąski i nie wyglądają tak jakby jakiś "stary oblech" je nałożył. Chcielibyście kobiety, by wasz facet chodził w stringach czy raczej nie?
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
O nie. Stringi na facecie mi nie podchodzą. Cokolwiek by nie robił i jakkolwiek by nie wyglądał wyschnę na pieprz jak zobaczę stringi na facecie.
Nie rozumiem dlaczego striptizerzy je zakładają. To nie jest dla mnie hot.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Damskie stringi to trochę przesada, gdzie schować penisa, ale już jockstrapy? Nie wiem, nie miałem, może kiedyś, są i znanych marek, w rozmaitym wykonaniu. Może ktoś kto nosił podzieli się zetelnym info, jak się sprawdzają na codzień.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Damskie stringi to trochę przesada, gdzie schować penisa, ale już jockstrapy? Nie wiem, nie miałem, może kiedyś, są i znanych marek, w rozmaitym wykonaniu. Może ktoś kto nosił podzieli się zetelnym info, jak się sprawdzają na codzień.
Są przecież męskie stringi.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Slipy to masakra, a już na plażach slipy opuszczone pod brzuszek, lekko za ciasne bo sprzed 3 albo 10 sezonów, koszmar....
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Ja jestem zdania, że kształtne, jędrne i sprężyste męskie pośladki najlepiej wyglądają bez niczego. Czasem aż żal czymkolwiek zakrywać 😜
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Najlepiej iść na plażę naturystów, co uwielbiam i polecam ale na tekstylnych, za granicą, przynajmniej od razu prawie zawsze można poznać rodaków po slipkach, królują tam jak mi się wydaje szorty, dłuższe spodenki, dzieci rodaków w ostrym słońcu zazwyczaj biegają w samych kapielowakch, dzieci przyjezdnych w koszulkach z UV filtrem, prawie zawsze się to sprawdza, niestety, (dodaje prawie, bo nie chce się sprzeczać).
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Najlepiej iść na plażę naturystów, co uwielbiam i polecam ale na tekstylnych, za granicą, przynajmniej od razu prawie zawsze można poznać rodaków po slipkach, królują tam jak mi się wydaje szorty, dłuższe spodenki, dzieci rodaków w ostrym słońcu zazwyczaj biegają w samych kapielowakch, dzieci przyjezdnych w koszulkach z UV filtrem, prawie zawsze się to sprawdza, niestety, (dodaje prawie, bo nie chce się sprzeczać).
Chyba odeszliśmy od pytania autora o to czy facet w stringach jest sexy.
 
Mężczyzna

Piotr_40

Podrywacz
Kiedyś, dawno dawno temu dostałem w prezencie męskie stringi. Ubierałem je tylko dla ów partnerki i tylko do zabaw w łóżku.
Miałem też swego czasu takie oto skąpe majtki:
https://www.imagebam.com/view/MEVCK2C
Latem spoko sprawa, ale jakoś do końca mnie one nie przekonały.
Ale i tak wolę tradycyjne, luźne, jedwabne bokserki.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
GynoMax PYTANIE DO PAŃ 🫶 Seks 0
Ł Pytanie do Pań. Fetysze i perwersje 0
patiseba2504 Lizanie anusa i pośladków partnerowi pytanie do Pań Seks 44
U Pytanie do Pań... Seks 19
S0nia Pytanie do raczej wysokich Pań Fetysze i perwersje 7

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry