• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pytanie do Pań (Lesbijek, Biseksualnych) - Strap-Ony

Mężczyzna

AccioMan

Cichy Podglądacz
Kochane Panie, mam pytanie. Zastanawiałem się nad tym dłuższy czas. W żadnym razie złośliwie!

W jaki sposób w głowie układacie to, że fascynuje Was kobiece ciało i to jego pożądacie, a jednocześnie jedną z popularniejszych zabawek, które kupujecie są strap-ony lub dildo? Jakby nie patrzeć imitują one męski organ ;P. I teraz stąd szczerze ciekaw pytam, pod jakim kątem podnieca Was seks z drugą kobietą przy użyciu np. strap-ona? Czy postrzegacie to jako jakieś dominujące (że mocno wezmę swoją partnerkę), czy jaki aspekt jest dla Was najbardziej podniecający?

Mam nadzieję na ciekawą dyskusje i spostrzeżenia. Dobrej nocy!
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Kochane Panie, mam pytanie. Zastanawiałem się nad tym dłuższy czas. W żadnym razie złośliwie!

W jaki sposób w głowie układacie to, że fascynuje Was kobiece ciało i to jego pożądacie, a jednocześnie jedną z popularniejszych zabawek, które kupujecie są strap-ony lub dildo? Jakby nie patrzeć imitują one męski organ ;P. I teraz stąd szczerze ciekaw pytam, pod jakim kątem podnieca Was seks z drugą kobietą przy użyciu np. strap-ona? Czy postrzegacie to jako jakieś dominujące (że mocno wezmę swoją partnerkę), czy jaki aspekt jest dla Was najbardziej podniecający?

Mam nadzieję na ciekawą dyskusje i spostrzeżenia. Dobrej nocy!
Dildo czy strap-on to tylko narzędzie, zabawka seksualna nawet nie musie mieć kształtu penisa. Cała ta fascynacja kobietami to coś więcej niż seks . Mam tylko jedno doświadczenie z kobietą i w żadnym wypadku nie jestem ekspertką.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
I Pytanie do Pań Fetysze i perwersje 16
GynoMax PYTANIE DO PAŃ 🫶 Seks 0
Ł Pytanie do Pań. Fetysze i perwersje 0
patiseba2504 Lizanie anusa i pośladków partnerowi pytanie do Pań Seks 44
U Pytanie do Pań... Seks 19

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry