• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pulsator Fun factory

Mężczyzna

namietny242

Cichy Podglądacz
Witam,
Lubimy z żoną zabawiać się przed sexem różnymi wibratorami, znaczy ja się z nią bawię i wkładam :)
Mamy tylko zwykłe wibratory, ale ostatnio znalazłem pulsator Fun factory. Chcę kupić taki na próbę ale nie za bardzo wiem który. Nie są tanie bo ok 500-700zł. rozważam dwa stronic G i stronic Real. nie wiem który wybrać. Czy ktoś z was używa któregoś z nich i może opisać wrażenia?
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Ten fun factory ładnie wygląda, opis też ok, ale ta cena... :rolleyes: Mam połowę tańszy pulsator Pretty Love, 7 trybów wibracji,silikon medyczny. Nie powiem, że jest zły, bo nie jest, ale w moim odczuciu zdanie: "Jego niezrównaną i nowatorską cechą jest naturalny ruch, odwzorowujący prawdziwy seks. Wibrator porusza się w górę i w dół, co w rezultacie daje najwyższej jakości doznania erotyczne, a cześć do stymulacji łechtaczki wibruje." jest głownie chwytem marketingowym.
Owszem, niby wchodzi i wychodzi, ale porównanie tego z prawdziwym seksem to jak porównanie poloneza z ferrari ;)
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry