• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Publiczne spacery na bosaka - zadania do wykonania

Mężczyzna

BosyM

Cichy Podglądacz
Witam, chciałbym podzielić się z Wami swoim fetyszem. Zawsze kręciło mnie spacerowanie na bosaka, nie tylko po mieszkaniu ale tak naprawdę wszędzie. Oprócz tego mam także fetysz damskich stóp. Uwielbiam kobiety spacerujące boso, zwłaszcza gdy podeszwy ich stóp się brudne. W tym poście chciałbym skupić się na swoich doznaniach i przeżyciach (o fetyszu damskich stóp napiszę innym razem).

Można powiedzieć że bose stopy to pewna forma nagości. Dla mnie bosy spacer w miejscu publicznym jest nie tylko ciekawym doznaniem sensorycznym, ale również pewną formą kontrowersji wyzwalającą ciekawe reakcje napotkanych ludzi. Tego właśnie oczekuję. Lubię ten moment kiedy ludzie dostrzegają mnie boso i komentują ten fakt.

Lubię także wymyślac sobie pewne zadania. Dla przykładu: zdjęcie butów i skarpetek w miejscu publicznym i schowanie ich do plecaka lub wyrzucenie do kosza na śmieci. Następnie spacer ustaloną trasą zachaczającą o np. sklep. Dalej, nawiązanie krótkiej rozmowy z obcym człowiekiem w podobnym wieku - i ten moment kiedy zorientuje się że jestem boso...

Cóż, taki mam fetysz. Może to trochę głupie. Jestem bardzo ciekaw Waszej opinii na ten temat.

Szukam inspiracji związanej z opisanym powyżej fetyszem. Może ktoś da jakiś pomysł lub plan do urzeczywistnienia moich fantazji? Po cichu liczę na propozycję scenariuszy zawiązanych z chodzeniem boso, które postaram się wykonać. Oczywiście zdam relację z przeprowadzonego spaceru.
 
Kobieta

Viki

Cichy Podglądacz
Na myśl przyszedł mi film który oglądałam niedawno. Tytułu nie pamiętam. Dziewczyna wybrała się na wędrówkę po górach. Dzieje się to w Stanach. Szła tak kilka dni. Na noc rozbijała obóz. Raz usiadła na skałach by odpocząć. Zdjeła buty by stopy też odpoczeły. I te buty zsunęły się jej w przepaść. Możesz zrobić tak samo. Bosa wędrówka po skałach.
Ona jednak wybrnęła z tego.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Bose wędrówki w niższych partiach gór mam "zaliczone". Obecnie skupiam się na elemencie upokorzenia pośród innych, obcych ludzi.
Chodzenie boso jest dla Ciebie upokarzające?
W kulturze europejskiej boso chodzili bogowie!
W Pirenejach żyła grupa ludzi, którym zabroniono chodzić boso, w ramach represji.
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Dlatego boso jest fajnie.
Wydaje mi się, że z innych powodów jest to fajne.
W kontekście mojego postu, chodzenie boso publicznie (chodzi mi o ścisłe centrum miasta) powoduje w najlepszym przypadku wytykanie palcami. Taka jest presja dzisiejszego społeczeństwa.
Nie zauważyłem, aby chodzenie boso powodowało w Warszawie wytykanie palcami. Może na Śląsku jest inaczej.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
A Miejsca publiczne Seks 10
N Wzajemna dominacja i publiczne zboczenie Fantazje erotyczne 8
O pomorskie Publiczne rozbieranie Ogłoszenia 3

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry