• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Psotki podczas weekendu we dwoje nad morzem

Kobieta

PolaAr

Cichy Podglądacz
Hej, chciałam się podzielić z Wami tym że za kilka dni uciekam na przedłużony weekend nad polskie morze. Wybieramy się z kolegą który poza tym, że jest moim fuck friend to jest super facetem!! Chcemy spędzić fajnie i aktywnie czas. Będziemy nocować pod namiotem. Mamy po około 30 lat i naszą dewizą jest „róbmy sobie dobrze” :) może macie za sobą podobne wypady, propozycje tego jak wspólnie spędzić miłe i erotyczne wakacje?:) może zainspirujecie mnie swoimi fantazjami?:)
 
Mężczyzna

seba77

Erotoman
Czyli wasza relacja to takie FWb? ;)
My spędzaliśmy czas wychodząc na drinka i dobre jedzenie. Czasem wystarczyło wspólne oglądanie filmu, żeby skończyło się sexem.
Nigdy nie zapominaliśmy o naszym ulubionym winie. Oczywiście po butelce na głowę ;)
A tak BTW, jestem po weekendzie w Trójmieście i polecam jakaś ustronną plażę :D
 
Mężczyzna

bigboy666

Biegły Uwodziciel
Ja wróciłem właśnie znad morza, nad którym byłem z partnerką. Zawsze na wczasach uprawiamy więcej seksu i nie inaczej było tym razem. Wczoraj, gdy myłem zęby po kąpaniu, mimochodem weszła do łazienki i zaczęła pod prysznicem sobie spłukiwać piasek z włosy. Gdy woda zaczęła spływać po jej cyckach i cipie, mój kutas od razu stanął i wróciliśmy do pokoju, by uprawiać seks.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry