• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przyjemność z masturbacji

Mężczyzna

facet30

Seks Praktykant
Dzisiaj zwaliłem sobie przy starych castingach Pierra Woodmana i wytrysk był jak zwykle przyjemny, ale po nim przerwałem masowanie na moment, a potem wykonałem kilka dodatkowych ruchów i... nagle ogarnęła mnie taka rozkosz w penisie jaką rzadko udawało mi się doświadczać! Przeżyłem drugi o wiele przyjemniejszy orgazm już bez wytrysku - wam też się coś takiego zdarza, że "niedowalicie" za pierwszym razem i po chwili macie kolejny szczyt?
 
Mężczyzna

Nomoreheroes

Cichy Podglądacz
Zależy. Może być i 3, a może być i 10, tylko do tego ostatniego wyniku trzeba mieć dużo czasu i warunki. Najczęściej mocne 8.

Aczkolwiek przypomniałem sobie, że największą rozkosz jeśli chodzi o intensywność odczuć dała mi nie masturbacja, nie stosunek a handjob wykonany przez panią, z którą ręczne dawaliśmy sobie nawzajem przyjemność, bo warunki lokalowe nie pozwalały na nic innego. Dosłownie na chwilę z rozkoszy straciłem przytomność, a ilość wyprodukowanego nasienia i siła skurczów przeszła wszelkie oczekiwania.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry