• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przygoda w pociągu - ze strony cuckoldplace

Mężczyzna

Nomad91

Cichy Podglądacz
Moja dziewczyna jest średniego wzrostu, wtedy ciemne włoski do ramion, lekko przy kości, biust D, fajna buźka, zaokrąglona w pupci i udach
:)

Kilka lat temu wybraliśmy się z dziewczyną na mecz żużlowy do pewnego miasta. Wybraliśmy opcję pociąg żeby móc przeżywać emocję z %. Wracając na dworzec PKP po wypiciu dość znacznych ilości i w dobrych humorach spotkaliśmy znajomych 3 kolesi, których widywaliśmy na innych meczach w naszym mieście. Przyłączyliśmy się do nich i po krótkiej naradzie postanowiliśmy dokupić "napoje" na drogę.
Dziewczyna została z dwójka kolesi a ja z jednym wyruszyłem na poszukiwania.
Po powrocie zauważyłem że moja dziunia stała się obiektem zainteresowania jednego z nich, jakieś żarciki wspólne foty itp.
Po zakupieniu biletów udaliśmy się do naszego pociągu, zapowiadała się 3 godzinna podróż z całkiem fajną ekipą.
Impreza w przedziale trwała w najlepsze, po pewnym czasie przestałem liczyć ilość wypitego alkoholu, widziałem że moja dziewucha robi się coraz weselsza. Na początku usiedliśmy naprzeciw siebie przy oknie ( wagon przedziałowy) . Po pewnym czasie moja myszka wylała na siebie sok pomarańczowy w takiej ilości że postanowiła zmienić miejsce, usiadła między mną a swoim adoratorem. Dwójka jego znajomych siedziała na przeciw a poza tym nikt nie chciał wejść do naszego przedziału
:)


Po pewnym czasie zauważyłem że Adorator zaczął poświęcać mojej dziewczynie coraz więcej uwagi, wspólne toasty, brudzie , zaczął jej tez sporo polewać. O dziwo moja laseczka dobrze czuła się w tym chociaż na co dzień nie jest aż tak odważna dla nowo poznanych ludzi.

Postanowiłem że dam im trochę wolności, jednoczesne zagadałem się z gościem siedzącym po drugiej stronie. Po paru stacjach adorator wstał otworzył okno i wcisnął się miedzy mnie a moją dziewczynę. Spokojnie odsunąłem się w stronę okna.Wtedy moje podniecenie wzrosło lawinowo. Kilka razy wychodziłem z przedziału na papierosa (reszta paliła w środku) przechadzałem się po korytarzu i próbowałem zerkać w szparach miedzy zasłonkami co się tam dzieje. Adorator stał się wtedy jeszcze bardziej odważny i zaczął obmacywać moją hotke. Od masowania ramion schodził niżej , napotykał przy tym na minimalny opór ze strony mojej niewiasty. Za każdym razem gdy wchodziłem do przedziału, robiłem to maksymalnie głośno i powoli wtedy zabawy przygasały. Przy kolejnym moim papierosie widziałem jak dłoń adoratora próbuje dostać się do cipeczki bez zdejmowania spodni. Druga dłoń wchodziła pod bluzkę i masowała piersi, które coraz bardziej zaczynały się odsłaniać.
Opór ze strony mojej dziewczyny malał aż w końcu facet wziął jej dłoń i położył na swoim udzie. Zaczęła przesuwać ręka po jego udzie i brzuchu. W tym momencie było widać jak mocno mu stoi. Biłem się w myślach czy wejść i przerwać czy oglądać i czekać co będzie dalej. Parka migdaliła się dalej coraz odważniej. Po chwil jeden z współtowarzyszy podróży nagle wyszedł z przedziału do WC a zabawa w środku ustała. Zdawało mi się że moja hotka i adorator zauważyli ze widziałem co się wyprawia. Zamiast wejść do środka poszedłem za kolesiem w stronę WC zastanawiając się czy wyszedł bo mu kazali żeby mnie zająć czy po prostu koleś chciał się odlać. Podczas palenia pod toaletą koleś powiedział mi: " wiesz on taki już jest jak sobie trochę wypije, ogólnie to pies na baby" . Po jakimś czasie wróciliśmy do przedziały i gdyby nigdy nic biesiadowaliśmy dalej i po paru kolejnych drinach z plastikowego kubeczka nagle zasnąłem. Ocknąłem się po mniej więcej godzinie a w przedziale siedział kolejny koleś. Moja parka stała na korytarzu na papierosie. Po jakimś czasie przyszli i wtedy okazało się że za chwilę musimy wysiadać. Obudziliśmy resztę towarzystwa i tak zakończyła się nasza podróż a rozpoczęły się moje przemyślenia co tak naprawdę wydarzyło się podczas mojego snu.
Już w taksówce mojej hotce zrobiło się niedobrze i musieliśmy zmienić środek transportu na własne nogi. Wtedy zacząłem ja pytać jak mogła obściskiwać się z tym kolesiem ( o tym co widziałem z korytarza nie wspominałem) Zaczęła mnie przepraszać i stwierdziła że już nigdy nie wypije alkoholu.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry