• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Przedwczesny wytrysk

Mężczyzna

Tsipek

Cichy Podglądacz
Jakie środki na na to polecacie? Zależy mi głównie na tabletkach, bo problem siedzi w głowie.
Mógłbym spróbować też jakieś chusteczki czy coś, ale się nie znam, a dwa to raczej będą za słabe.
Mam partnerkę ze tak powiem - z wyższej półki i po kilku minutach niestety dochodzę. Próbowałem spray ale nic nie pomógł.
Nie chce też czegoś wziąć, żeby opadła erekcja. Najlepiej coś, żeby opóźnić wytrysk, a erekcję nawet wzmocnić.

Z góry dziękuję za pomoc
 
Mężczyzna

ursusz

Cichy Podglądacz
Witam, moj problem nie jest powszechny dlatego ze podczas stosunku za szybko dochodze. Widze mine partnerek i nie sa tym faktem zbyt zadowolone... Macie jakies skuteczne i sprawdzone sposoby na to ?
 
Mężczyzna

Tsipek

Cichy Podglądacz
Witam, moj problem nie jest powszechny dlatego ze podczas stosunku za szybko dochodze. Widze mine partnerek i nie sa tym faktem zbyt zadowolone... Macie jakies skuteczne i sprawdzone sposoby na to ?
Kupiłem tabletki orgazm kontrol ( 60 kapsułek cena ponad 80 zł ) i powiem ci że różnice widać od razu. Rucham się ponad godzinę a biorę tylko jedna, 5 minut przed stosunkiem
 

tatarzyn

Nowicjusz
Korzystałem dosc dlugo i mogę polecic Orgasm control, nie dość że działa to jeszcze jest na minerałach więc nie ma strachu o organizm.
 
Mężczyzna

ursusz

Cichy Podglądacz
Na przedłużenie stosunku poleca się:
prezerwatywę ( durex performa, z tego co wiem to również unimil ma takie prezerwatywy)
chusteczki OC wipes - coś takiego jak prezerwatywy ale bez lateksu
ewentualnie jakieś spraye

Pomaga masturbacja wcześniej ( chociaż wiadomo,że nie w każdej sytuacji jest to wykonalne)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry