• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Propozycja spełnienia fantazji

eros102

Nowicjusz
Pewna kobieta opowiedziała mi o swojej fantazji erotycznej, że chce ją spełnić ze mną. Znamy się tylko wirtualnie i niezbyt dobrze . Różnica wiekowa to 18 lat . Sama propozycja mnie zaciekawiła, choć jeszcze nie zdecydowałem czy się na nią skuszę. Mieliście podobne sytuację ? Jak wygląda seks z kobietą po 40-stce ?
 
L

lingster

Guest
Pewna kobieta opowiedziała mi o swojej fantazji erotycznej, że chce ją spełnić ze mną. Znamy się tylko wirtualnie i niezbyt dobrze . Różnica wiekowa to 18 lat . Sama propozycja mnie zaciekawiła, choć jeszcze nie zdecydowałem czy się na nią skuszę. Mieliście podobne sytuację ? Jak wygląda seks z kobietą po 40-stce ?
Zapewne tak samo, jak i z kobietą w innym wieku, nie wyrastają nam po 40tce macki ani trzeci cycek 🤣 podobno dojrzałe są bardzo, Hmm, rozrywkowe. 😏 bo że doświadczone, to wiadomo.

Ja chciał bym wylizać a potem wyruchać mulatke z rozowiutka cipka 😈
Czytanie ze zrozumieniem kolegę przerasta, czy oczy cip*ą zaszły? 🙄
 
L

lingster

Guest
🤣
W celu podzielenia się swoimi fantazjami zapraszam do chociażby tego wątku:
Ordnung muss sein! 😈😄
 
L

lingster

Guest
Coś czułem , że z tym trzecim cyckiem to nieprawda . Hm to w takim razie nie ma nad czym się zastanawiać 😊
To jest zwykła manipulacja brafitterskiego lobby! 😂
Do dzieła zatem, powodzenia, No i nie zapomnij podzielić się jakimiś pikantnymi szczegółami 😎😈
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry