• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Próchnica a zwiększone ryzyko złapania czegoś

Kobieta

arielkadiabelka

Cichy Podglądacz
Hej, czy mając próchnicę i krwawiące dziąsła przy szczotkowaniu można uprawiać bez obaw seks oralny? Poznałam jakiś czas temu chłopaka i chcielibyśmy spróbować. Prawdopodobnie :rolleyes: jest zdrowy, ale czy mając wyżej wspomniane dolegliwości jest większa szansa na złapanie czegokolwiek innego? Mowa oczywiście o stosunku bez prezerwatywy.
 
Kobieta

DoZakochaniaOna

Cichy Podglądacz
Tak sobie myślę, że krwawiące dziąsła, mogą być przyczyną infekcji. Bo jest to rana otwarta, ale z drugiej strony, przy seksie oralny i tak masz płyny które się połyka. Rany w jamie ustnej mają to do siebie, że szybko się goją.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Prawdę mówiąc dla mnie to dyskwalifikujące kogoś do bliższej, a już intymnej znajomości, rozpoznać łatwo, zapach, więc jak ktoś nie potrafi o siebie zadbać to sory ale nie
 
Mężczyzna

Andreas1987

Cichy Podglądacz
Gdyby był tylko sposób żeby uniknąć próchnicy... Aa tak, myć zęby.. Brak higieny to największa "czerwona flaga", pomyśl czy dasz sie namówić na seks oralny gdy w buzi tyle bakterii :)
 
Kobieta

arielkadiabelka

Cichy Podglądacz
Prawdę mówiąc dla mnie to dyskwalifikujące kogoś do bliższej, a już intymnej znajomości, rozpoznać łatwo, zapach, więc jak ktoś nie potrafi o siebie zadbać to sory ale nie
Gdyby był tylko sposób żeby uniknąć próchnicy... Aa tak, myć zęby.. Brak higieny to największa "czerwona flaga", pomyśl czy dasz sie namówić na seks oralny gdy w buzi tyle bakterii :)
Typowe, nie znasz kogoś i piszesz bzdury :) jeżeli myślicie, że nie myję zębów - to polecam się pierdolnąć w łepetynę, sorry, inaczej się nie da.
 
Mężczyzna

Andreas1987

Cichy Podglądacz
Typowe, nie znasz kogoś i piszesz bzdury :) jeżeli myślicie, że nie myję zębów - to polecam się pierdolnąć w łepetynę, sorry, inaczej się nie da.
Dobra pasta z fluorem, mycie zębów dwa-trzy razy dziennie to sposób na próchnicę, faktycznie nie znam Twojej historii, zatem opisz jak to sie stało że myłaś zęby, dbałaś o higienę jamy ustnej, a mimo to masz próchnice ?
 
Mężczyzna

On!

Cichy Podglądacz
Geny i budowa zębów (ich skład) mają również duży wpływ na rozwój próchnicy. A skład zęba może być niewłaściwy przez przyjmowane leki, efekt promieniowania (Czarnobyl?) a niektórym właśnie Fluor wyżej wymieniony szkodzi na zęby bardziej, niż pomaga.... Tak czy inaczej, najczestsza przyczyną to strach przed dentystą.
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Dziury trzeba łatać póki są małe. Odwlekanie tego to NIGDY nie jest dobry pomysł.
Ja w czasie studiów byłem głupi, bo nie szedłem od razu z małymi dziurami i tylko zrobiły się większe koszty i problemy potem.

Krwawiące dziąsła, to też problem, który trzeba zdiagnozować i się go pozbyć, bo to może kończyć się groźnie.

Co do oralu, to nigdy nie czytałem, by bakterie odpowiedzialne za próchnicę, miały coś wspólnego z chorobami wenerycznymi, ale już z chorobami układu krążenia ponoć mają.

Pozdrawiam
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
J zwiększone libido po kremie? Porady seksualne 0
W Czy jest ryzyko zajscia w ciaze ? Antykoncepcja 8

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry