• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Problem z seksem analny

Mężczyzna

Kares32

Cichy Podglądacz
Mamy problem z partnerką odnośnie seksu analnego. Chcieliśmy spróbować chociaż raz takiej zabawy, ale niestety podczas próby włożenia członka dziewczynę bardzo bolało więc przestałem i wszedł ledwie czubek. Użyliśmy żelu i korka analnego ale był dużo mniejszy od penisa. Mam 13 cm w obwodzie czy to może być duży problem?. Ludzie trafiają do szpitala z większymi rzeczami niż penis w tyłku więc nie wiem dlaczego pojawia się taki ból. Myślałem o zakupie większego korka coś pomiędzy moim penisem a korkiem mniejszym. Nie chce zrobić krzywdy partnerce, aby nie miała problemów za kilkanaście lat więc szukam porad na forum. Oczywiście nawet jeśli seks byłby udany to nie uprawialibyśmy go często ponieważ boje się konsekwencji. Partnerka sama chce spróbować a ja nie mam nic przeciwko :) . Macie może jakieś rady na początek?.
 
Mężczyzna

DenioXD

Seks Praktykant
Jeśli boli to oznacza że za szybko lub za duży przedmiot. Ale trening czyni mistrza. Pomysłów trochę jest. Chodzenie kilka min z plugiem codziennie lub rozciąganie partnerki palcami bardzo powoli najpierw jeden potem drugi. Lub użyć trochę większego pluga kilka minut przez stosunkiem lub cienkie dildo. Trenig może porwać tydzień dwa miesiąc... wazne by się nie spieszyć i słuchać swojego ciała. A czy zrobisz jej krzywdę powiem tak ja uprawiam masturbacje analną już od wielu lat i teraz potrafię włożyć bardzo duże przedmiotowy po odpowiednim przygotowaniu. Nie mam problemu z analem trzeba odpowiednio podejść i zachować rozsądek jeśli nie boli jest ok. Tak jak z bieganiem ktoś kto nie biega ciężko mu będzie przebiec kilka km ale z czasem będzie elegancko. Miłej zabawy :)
 

Marcin77

Cichy Podglądacz
Kiedys podczas sexu powiedzialem lasce ze obiecalas mi analik.Ona sie zdziwila ale powiedziala ze mozemy sprobowac.Troche lubrykantu i sama wsadzila go w tylek.
Nie wolno sie spieszyc,troche zaangazowania i samo wyjdzie(wejdzie).;)
 
Kobieta

Jolka42

Nowicjusz
Dziwne korek jej w tyłku nie przeszkadzał w sensie uczucie a penisa nie mogła wsadzić...
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry