• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Prezerwatywy opóźniające

Marek1970

Cichy Podglądacz
Witam,
Mam nową partnerkę, która preferuje seks z prezerwatywą, a że mnie bardzo podnieca kupiłem prezerwatywy opóźniające wytrysk Durex. Niestety po założeniu tak zostałem znieczulony, że penis ledwo stał a ja mało czułem. Stosunek przedłużał się w nieskończoność. Moje pytanie brzmi:
Czy są różne stopnie w przedłużaniu stosunku w prezerwatywach? Chciałbym dalej stosować takie prezerwatywy, ale nie aż tak bardzo znieczulające. Ona lubi długi seks, ale bez przesady.
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Hm... moze sprobujcie innej firmy np. Unimil Max Love? Albo moze taka bez opozniacza ale nie ultra cienka tylko grubsza, wtedy tez doznania sa mniej intensywne. Zreszta jak do tej pory nie uzywałes prezerwatyw, to juz sam fakt ogumkowania penisa moze działac opozniajaco i moze wystapic tego typu problem.
 

Marek1970

Cichy Podglądacz
Dzięki za poradę. Muszę sprawdzić jakie to są te grubsze. Kiedyś stosowałem prezerwatywy, więc raczej jestem do nich przyzwyczajony.
 
Kobieta

hotstory

Cichy Podglądacz
Ze swojego doświadczenia powiem, że u większości facetów każda prezerwatywa wydłuża stosunek i to bardzo mocno - to chyba jedyny powód dla którego wolę, żeby facet miał ten kawałek lateksu na sobie, bo nie znoszę sytuacji, kiedy cała przyjemność kończy się po kilku minutach xD
 
Mężczyzna

michalek92

Podrywacz
Jeżeli preferuje seks z prezerwatywą, a Ty umiesz opanować swojego członka to proponuję najcieńsze możliwe prezerwatywy - Durex Invisible.
Jeżeli tego nie opanowałeś to spróbuj ze zwykłymi Durex Jeans/Classic. Tak czy siak proponuję poeksperymentować i spróbować opanować swój wytrysk, dzięki temu będziesz mógł decydować kiedy nastąpi koniec. Napisałbym, że z doświadczenia... ale nie będę się wymądrzał.

Po prostu spróbuj sam.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry