• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

mazowieckie Prawiczek Szuka Dojrzałej Pani

Mih23XX

Cichy Podglądacz
Witam.
Chciałbym poznać dojrzałą Panią, która mogłaby wprowadzić w świat seksu niedoświadczonego 23 letniego studenta. W zamian za niezobowiązujące spotkania mogę się odwdzięczyć dawaniem Pani orgazmów i jeśli tylko będzie chciała długimi minetkami. Ze swojej strony gwarantuję 100% dyskrecji i higieny.

Ps. Jestem jeszcze prawiczkiem :(:( i bardzo chciałbym ten pierwszy raz przeżyć z dojrzałą i doświadczoną Panią.

Całuję Michał
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
czegoś nie rozumiem w twoim poście, bez urazy ale jak sam piszesz ,,niedoświadczonego,, a potem ,,mogę się odwdzięczyć dawaniem Pani orgazmów,, ... skoro jesteś niedoświadczonym prawiczkiem to skąd możesz wiedzieć, że dasz Pani orgazm? takie doświadczone Panie są bardzo wymagające i większość z nich nie chce prawiczka w łóżku tylko konkretnego ogiera, który wie jak zerżnąć swoją Panią...
 

twardy4444

Cichy Podglądacz
Ah no przecież to proste sajjanin86 albo jest prawiczkiem i myśli że wystarczy trochę polizać jak loda i kobieta już dochodzi albo nie jest prawiczkiem i zna się na rzeczy ale próbuje znaleźć kobietę " na prawiczka " :D
 

Mih23XX

Cichy Podglądacz
Mam na myśli to że gdy nabiorę już wprawy przy takiej Pani będę mógł się odwdzięczyć.

- - - Zaktualizowano - - -

Moja sytuacja jest dość specyficzna i długo by opowiadać dlaczego nadal jestem prawiczkiem i tak jestem nim.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
znaleźć kobietę ,,na prawiczka,, haha dobry sposób jeżeli działa :) twardy4444 ma racje, bo nie wystarczy polizać... Mih23XX najpierw musisz zaciekawić kobietę, a nie pisać ogłoszenie bo one same się nie zjawią...

Mamy czas, więc jeżeli chcesz opowiedzieć to śmiało pisz... nikt nie będzie się z ciebie śmiać, bo przecież każdy z nas był kiedyś prawiczkiem i zaczynał małymi krokami... ja byłem prawiczkiem do 30 roku życia i się tego nie wstydzę, choć miałem już wiedzę teoretyczną co i jak
 
B

Basia

Guest
Saj nie sprowadzaj go tak brutalnie na ziemię
Szanse zawsze ma pytanie czy mu się uda.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry