• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Powiększanie penisa tabletkami

Kobieta

banialuka

Cichy Podglądacz
Wiesz co, to chodzi wszystko o pobudzenie krążenia krwi po prostu, wspomaganie ciał jamistych, dzieki czemu ta erekcja jest pokazniejsza, ale wiadomo, nie jest to efekt na stałe :) na superlove tych żeli maja sporo do wyboru
 
Mężczyzna

Robmusso

Seks Praktykant
Z doświadczenia wiem, że żele i tabletki to tylko suple i mogą pomóc w odrzywieniu tkanek, ale od nich on nie urośnie, ja używam od pewnego czasu pompki do penisa, dopasowanej średnica oraz z pistoletem z manometrem i mogę powiedzieć, że sprzęt stał się twardszy, grubszy oraz odrobinę dłuższy.
 
Mężczyzna

Slavo

Biegły Uwodziciel
Z doświadczenia wiem, że żele i tabletki to tylko suple i mogą pomóc w odrzywieniu tkanek, ale od nich on nie urośnie, ja używam od pewnego czasu pompki do penisa, dopasowanej średnica oraz z pistoletem z manometrem i mogę powiedzieć, że sprzęt stał się twardszy, grubszy oraz odrobinę dłuższy.
Pompka ma też wiele efektów ubocznych. Ja osobiście łykam Member XXL ale nie po to żeby sobie powiększyć (żona jest zadowolona, przynajmniej tak mówi 😉 a ja nie mam kompleksów), ale w moim wieku trzeba się już lekko wspomagać. Sprawdza się, erekcje są lepsze i dłuższe.
 
Mężczyzna

WhySoSerious?

Biegły Uwodziciel
Może nie tabletkami, ale słyszałem, że mężczyźni mogą również ćwiczyć mięśnie blisko krocza co zwiększa ukrwienie no i sami wiecie. Do tego są jakieś tam ćwiczenia rozciągające to też poprawiają no i coś tam można kombinować z rozciąganiem podczas wzwodu.
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry