• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Romantyczne Poranek pod kołdrą

Kobieta

AgaAgnieszka

Dominujący
A w zasadzie to o co Ci chodzi?
ogólnie mówiąc:
jestem chamska, nie wychowana (jeszcze jest kilak epitetów i ocen mojej osoby), no i nie mam prawa mieć takiego zdania jakie mam, choć osobiście nawet nie odniosłam się do tej czy innej osoby.
Sens został zagubiony.
W końcu nie odpowiedziałam na pytanie, znaczy się nie odnalazł tej odpowiedzi, to znaczy odniósł ta odpowiedź do swojej osoby, a nie do faktu pisania czy oceniania.
Zbędna dyskusja. Nie warto ciągnąc.
 
Mężczyzna

sajjanin86

Instruktor seksu
A teraz mistrz przemawia: ,,Pierwszego dnia mego panowania ziścił się pomysł, następnego zrealizowałem go i panowałem na tronie siedmiu królestw (jednego nie udało mi się podbić, bo panowały w nim amazonki myślące tylko o jednym... a żem cnotliwy człek, dałem za wygraną). Wiek nie pozwala mi na kontynuowane panowania ,,Złej ery Saj,, dlatego za namową mych przydupasów (10-ciu mędrców z ponadprzeciętnymi rozmiarami brody) postanowiłem ustąpić z tronu i skupić się na medytacji u swojego mistrza Mijagi''.
Teraz wprowadzona została demokracja i niech lud zdecyduje kto będzie rządził.
 
Mężczyzna

col.Greg

Dominujący
A teraz mistrz przemawia: ,,Pierwszego dnia mego panowania ziścił się pomysł, następnego zrealizowałem go i panowałem na tronie siedmiu królestw (jednego nie udało mi się podbić, bo panowały w nim amazonki myślące tylko o jednym... a żem cnotliwy człek, dałem za wygraną). Wiek nie pozwala mi na kontynuowane panowania ,,Złej ery Saj,, dlatego za namową mych przydupasów (10-ciu mędrców z ponadprzeciętnymi rozmiarami brody) postanowiłem ustąpić z tronu i skupić się na medytacji u swojego mistrza Mijagi''.
Teraz wprowadzona została demokracja i niech lud zdecyduje kto będzie rządził.
Cokolwiek uczynisz nic nie pomniejszy wartości Twego wkładu w literaturę forum i wdzięczności oraz podziwu czytelników🏆
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry