• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

PORADY UPRAWIANIA SEXU

L

lingster

Guest
Jeśli szybko kończysz, to znaczy, że miałeś długi post.
Albo przedwczesny wytrysk 🤦🏻‍♀️
Witam was drogie Panie bo to do was głównie jest kierowany ten post aczkolwiek wysłucham i panów mianowicie moje ukochane sprawa wygląda następująco.... ogólnie to Jestem Marek 28 lat nie jetem prawiczkiem aczkolwiek wydaje mi sie ze moje stosunki były jakoś nie takie jakie powinny byc raz udaje sie długo raz bardzo szybko koncze nie wiem od czego to moze któraś z was ma ochote mie po instruować ocenić lub w jaki kolwiek sposób podbudować mnie mentalnie co jak i kiedy wy Panie macie te swoje sposoby:)
spieszę z instruowaniem:
1. ,,,… łap zapas znaków przestankowych, udusić się można od czytania na wdechu.
2. „Poinstruować” piszemy łącznie
Oceniać nie będę, od tego mamy galerię z ogonami, poza tym w łóżku nie byliśmy ze sobą, wiec nie wydam opinii, jeśli nie mam doświadczenia w tej materii.
Chętnie podbuduję Cię mentalnie, zadzwoń z kamerką, jak będziesz się ciupcial, przygotuję transparent i będę wygłaszać motywacyjne hasła!

A tak już odnosząc się do tematu - zbyt wczesne kończenie (jeśli powtarza się ciagle) to choroba i zwie się przedwczesny wytrysk. Mogę Ci dać numer do mojego eksa, pogadacie sobie na ten temat. Może kto wie, zmotywujecie siebie nawzajem do zrobienia czegoś w kierunku „wyzdrowienia” :)
… albo po prostu jesteś nadmiernie podekscytowany sytuacją lub partnerką, co w sumie jest urocze (chyba, ze powtarza się za każdym razem, wtedy strasznie irytuje).
Pozdrawiam,
Anastazja z działu porad Bravo
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
spieszę z instruowaniem:
... 2. „Poinstruować” piszemy łącznie...
Hmmmm....

Anastazja z działu porad Bravo
Jesteś pewna Bravo?
Pytam, bo z tego co wiem, aby móc publikować się w innym miejscu musisz posiadać pisemna zgodę "góry". Pisemna!
W tej chwili decyduje o tym chyba Zygfryda lub Mariusa.


Chętnie podbuduję Cię mentalnie, zadzwoń z kamerką, jak będziesz się ciupcial, przygotuję transparent i będę wygłaszać motywacyjne hasła!
Hmmm... z kamerka....
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry