• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pomylone dziurki...

Mężczyzna

Speed1986

Nowicjusz
Akurat ja bardzo lubię anal i często się tak kocham .... ale i tak nie lubię być zaskakiwana
Ja też lubię,ale najpierw z kobietą przygotowujemy dziurkę żeby była rozluźniona i jest wtedy bardzo przyjemne dla obojga,kiedyś próbowałem wsadzić bez rozluźnienia dziurki ale to jest bardzo ciężko nawet główka nie chciała wejść
 
Kobieta

Agnieszka28

Seks Praktykant
Ja też na początku miałam ciasną i sex nie bardzo sprawiał mi przyjemność ale od dłuższego czasu używam koreczków analnych i temtu ciasnej dziurki nie ma
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
W sumie tak z zaskoczenia też potrafi być fajnie, jak się wpasuje w nastrój to fajny efekt jest, takie zwierzęce napalenie 😁 Chociaż to może u nas 😅 Ale jak się ma turbo ochotę na jakiś fetysz i już podczas akcji się coś zrobi w tym kierunku i przypasuje drugiej połówce to wg mnie efekt jest 100x lepszy niż jak to było 'ustalone'
 
Kobieta

Agnieszka28

Seks Praktykant
Tak zgadza się ale pamiętaj każdy ma swoje ograniczenia ja akurat to lubię ciekawe jakby zaregowała kobieta która na TO mówi zdecydownie nie
 
Mężczyzna

luzik27

Nowicjusz
Tak zgadza się ale pamiętaj każdy ma swoje ograniczenia ja akurat to lubię ciekawe jakby zaregowała kobieta która na TO mówi zdecydownie nie
Bardziej myślałem o partnerach, którzy już się znają 😅 Miałem kiedyś seks z dziewczyną która poznałem dzień wcześniej i pamiętam, że tak bardzo nie chciałem jej zrazić, że się pytałem w czasie akcji, czy tak dobrze, czy nie boli itd xD Lubie dosyć ostre zabawy, stąd takie pytania, ale chyba wyszło dobrze 😅 W każdym razie zgadzam się ze stwierdzeniem, że np. próba wejścia w dupke kiedy nigdy się tego nie robiło ani nie rozmawiało na ten temat to mocna czerwona flaga, ale jeśli jest to związek partnerzy się znają, wiedzą, że lubią to inicjacja bez ustalania jak najbardziej 🥳 Zawsze można powiedzieć, że 'nie', mi się też zdarzyło, że na coś nie miałem kiedyś ochoty
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
wolfxxx luźne rozepchane dziurki Fetysze i perwersje 52
Z Jak trafić do dziurki? Porady seksualne 73

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry