• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pomka do penisa , ulubiona zabawka żony

Mężczyzna

Easyflo

Cichy Podglądacz
Niedawno z żoną zakupiliśmy pompkę do penisa . Miała ona urozmaicić nasze zabawy z seksem i okazało się, że to super zabawka . Żona jest zachwycona , wyraźnie podnieca ja widok jak mij penis rośnie i wypalnia całą pompkę, jest ogromny . Uwielbia bawić się dozując ciśnienie, pompuje go do końca poczym troszkę uwalnia , cudowny efekt .Na końca jak już jestem bliski wytrysku uwalnia go całego i łapczywie obciaga . Mam wtedy mega wypryski co ja jeszcze bardziej nakręca .
 
Mężczyzna

Easyflo

Cichy Podglądacz
Spróbuj, na prawdę warto . Super jak pompujesz i uwalniasz na zmianę. Żona pompuje mi do końca, także penis cały wypełnia pompkę i tak przytrzymuje chwilę. Super
 
Mężczyzna

seattle

Seks Praktykant
To zależy, kupiłem kiedyś pompkę i z powiększenia niewiele tam było. Więcej było dyskomfortu niż faktycznego powiększenia. Po uwolnieniu się z pompki rozmiar momentalnie wracał do normalnego. Jedynie delikatnie miał opuchnięte najwrażliwsze miejsca.
 
Mężczyzna

Easyflo

Cichy Podglądacz
To zależy, kupiłem kiedyś pompkę i z powiększenia niewiele tam było. Więcej było dyskomfortu niż faktycznego powiększenia. Po uwolnieniu się z pompki rozmiar momentalnie wracał do normalnego. Jedynie delikatnie miał opuchnięte najwrażliwsze miejsca.
W moim przypadku , pompka sprawdza się super . Oprócz efektów wizualnych jest to super doznanie podczas zabawy
 
Mężczyzna

Focfox

Cichy Podglądacz
To zależy, kupiłem kiedyś pompkę i z powiększenia niewiele tam było. Więcej było dyskomfortu niż faktycznego powiększenia. Po uwolnieniu się z pompki rozmiar momentalnie wracał do normalnego. Jedynie delikatnie miał opuchnięte najwrażliwsze miejsca.
A może nie potrafimy z niej korzystać ? 😝
 
Mężczyzna

Kris426

Cichy Podglądacz
Ja też za bardzo nie widziałem żeby penis robił się większy podczas zasysania, ogólnie fajne uczucie, szczególnie jak miałem do tego założonego ringa. Trzeba uważać żeby nie uszkodzić penis. Zacząłem używać w nadziei że penis się wydłuży o chociaż 2 cm i z czasem używania efekt będzie trwalszy się raczej zadziałało odwrotnie
 
Mężczyzna

Easyflo

Cichy Podglądacz
Nie mam pompki. Póki co nie widzę powodu ani potrzeby kupować.

Atopowe zapalenie skóry, alergia czy jeszcze co innego?

Co w tym oczywistego?

To po co go używasz?
Pompka to rodzaj urozmaicenia . Każdy reaguje inaczej . W moim przypadku działa doskonale . Używam bez ringów ponieważ sama pompka wystarczy. Penis wypełnia ja całą. Myślę już o zakupie większej o ile takie są
 
Mężczyzna

Saline_Lover

Cichy Podglądacz
Pompka to rodzaj urozmaicenia . Każdy reaguje inaczej . W moim przypadku działa doskonale . Używam bez ringów ponieważ sama pompka wystarczy. Penis wypełnia ja całą. Myślę już o zakupie większej o ile takie są
A może kręci Cię takie konkretnejsze pompowanie, co da efekt na trochę dłużej niż ta pompeczka?

Taka pompka fajnie też pompuje cieczkę :)
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry