• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podszywacz(ka) wasze doświadczenia

Mężczyzna

jereq

Nowicjusz
Użytkowniczka forum płci kobieta chce pisać, czasem wymieniać zdjęcia, żadnych kamerek... ile % szansy, że jest facetem udającym babę?
Pisać można wszystko co głowa podpowie, zdjęcia można pobrać, wygenerować, ale przed kamerką już udawać się nie da...
Mieliście jakieś doświadczenia, gdzie kobieta okazała się samcem? Tu na forum, lub gdziekolwiek w sieci :)
 
Mężczyzna

stroiczek

Erotoman
Nigdy mi się to nie zdarzyło.
Jestem niskim i niemłodym polaczyną, więc nie potrzebuję podniecać się cyfrowymi obrazami.
 
Mężczyzna

AlWe1

Cichy Podglądacz
Nie miałem. Moim zdaniem forum należy traktować jako miejsce do zabicia czasu gdzie czasem można coś popisać z nudów. I nie wolno liczyć na nic. Są lepsze miejsca do realizacji swoich potrzeb niż Internet. Z takim podejściem można gładko omijać podszywaczy. Bo prostu nie wchodząc z nikim w bliższe interakcje.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Niestety przypadków gdy panowie udają panie jest tak dużo, że już nie liczę. Na innym forum jestem w załodze i tak często widzę jak jakaś Sylwiunia czy inna Niunieczka ma w mailu rejestracyjnym "krzysztof" czy "marek", że sama nie zazdroszczę facetom. Nie jest lekko.
Dziwi mnie też, że ludzie wysyłają fotki ściągane z Internetu. To przecież można tak szybko zweryfikować.

Znam stąd przynajmniej 2 przypadki facetów, którzy ponad pół roku rozmawiali z kobietą, która okazała się facetem. W jednym przypadku ten pan nawet malował sobie paznokcie do zdjęć.

Nawiązując jednak do postu autora, nie wszyscy lubią kamerki. Więc może chodzić i o to. Można się zweryfikować też inaczej, głosem, fotką z jakimś napisem, którego sobie zażyczysz. Pomysłów jest sporo.

Przyznam, że sama komuś nie uwierzyłam, że wyglądał tak dobrze i tak, to był facet :D Autoryzował mi się od razu i musiałam odszczekiwać ;)
 
Mężczyzna

Synek

Cichy Podglądacz
Niestety przypadków gdy panowie udają panie jest tak dużo, że już nie liczę. Na innym forum jestem w załodze i tak często widzę jak jakaś Sylwiunia czy inna Niunieczka ma w mailu rejestracyjnym "krzysztof" czy "marek", że sama nie zazdroszczę facetom. Nie jest lekko.
Dziwi mnie też, że ludzie wysyłają fotki ściągane z Internetu. To przecież można tak szybko zweryfikować.

Znam stąd przynajmniej 2 przypadki facetów, którzy ponad pół roku rozmawiali z kobietą, która okazała się facetem. W jednym przypadku ten pan nawet malował sobie paznokcie do zdjęć.

Nawiązując jednak do postu autora, nie wszyscy lubią kamerki. Więc może chodzić i o to. Można się zweryfikować też inaczej, głosem, fotką z jakimś napisem, którego sobie zażyczysz. Pomysłów jest sporo.

Przyznam, że sama komuś nie uwierzyłam, że wyglądał tak dobrze i tak, to był facet :D Autoryzował mi się od razu i musiałam odszczekiwać ;)
Z ciekawości spytam na jakim moderujesz?
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry