• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Podejrzenie demiseksualizmu dar od losu czy może przekleństwo na całe życie?

Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Witam
Lubię to forum i userów wiem, że przez to co wam opisuję możecie mnie postrzegać jako trollisko jednak mogę wam przysiąc z ręką na sercu, iż nie trolluję. Zacznijmy więc od początku od kiedy moje życie seksualne w ogóle zaczęło istnieć albo co mi tam napiszę w giga skrócie oszczędzę wam czytania. Pierwszy raz z cichodajką nie doszedłem, drugi raz z jakąś divą taką na moje 9/10 nie doszedłem następne stosunki nie doszedłem było ich ok 20 no i dzień dzisiejszy poszedłem dzisiaj do kurtyzany petardy 10/10 z ciałem 10/10 lodzik, potem klasycznie misjonarz, parę razy napierałem za sprawą mocnej otyłości i dyspraksji dik szybko opadł prawie też się zmęczyłem. Kurtyzana do mnie nagle powiedziała "Takie coś to nie dla Ciebie mechaniczny seks to nie Twoja specjalność Ty potrzebujesz uczuć" trochę mnie zamurowało ponieważ to co sam długo podejrzewałem sama diva mi powiedziała. No cóż prawdopodobnie jestem demiseksualny... Dar od losu ponieważ seks mechaniczny nie jest dla mnie i już bardziej satysfakcjonuje mnie seks z ręką niż mechaniczny z prostytutką dlatego teraz mój portfel nie będzie chudnął gdyż wiem że to nie dla mnie nie moje klimaty i nie ma sensu po prostu coś co nie daje mi jakoś mega radochę i przyjemność, a przekleństwo ponieważ jak znajdę dziewczynę będąc incelem? no cóż... Zapraszam do dyskusji.
 
Mężczyzna

Monsz

Seks Praktykant
Ja tez chyba tak mam. Bardziej mnie kreci cala ta otoczka, rozmowa, kontakt wzrokowy, jej usmiech, nadawanie na wspolnych falach, jej smiech z moich glupawych zartow, jej pocalunek, delikatne wzbranianie sie gdy chce ja rozebrac itp. Stosunek to tylko dopelnienie tego wszystkiego.
Z kolei u divy jest "jaka pozucja? " i zeby skoczyc jak najszybciej.
 
Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
A może jest takie pytanie, bo czuje, że nei rozmawiacie o niej a ją to boli, gdy famtazjujesz o innej gdy masz się zająć nią.... Uwierz, gdyby czuła że zajmujesz się tylko nią to by sama chciała dłużej prowadzić grę wstępną
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
A może jest takie pytanie, bo czuje, że nei rozmawiacie o niej a ją to boli, gdy famtazjujesz o innej gdy masz się zająć nią.... Uwierz, gdyby czuła że zajmujesz się tylko nią to by sama chciała dłużej prowadzić grę wstępną
Podczas seksu myślałem tylko o tej kurtyzanie. Ona sama zauważyła, że lubię z uczuciem i ze mnie zrezygnowała, bo uznała nasz mechaniczny seks za bez sens.
 
Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
Podczas seksu myślałem tylko o tej kurtyzanie. Ona sama zauważyła, że lubię z uczuciem i ze mnie zrezygnowała, bo uznała nasz mechaniczny seks za bez sens.
Widać, że całkowicie nie wiesz co mówisz.
Tobie odpowiada gdy masz lalkę która udaje dziewczynę z filmu,
Jej nie odpowiada bycie lalką, ale to ona zrezygnowała 😳
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Widać, że całkowicie nie wiesz co mówisz.
Tobie odpowiada gdy masz lalkę która udaje dziewczynę z filmu,
Jej nie odpowiada bycie lalką, ale to ona zrezygnowała 😳
Przecież piszę, zrezygnowała, bo widziała, że nie kręci mnie mechaniczny seks ot jest to dla mnie zwykła czynność i nic więcej. Nie mam problemu z kobietami mniej atrakcyjnymi od tych z filmów xxx bo 1 oglądam też amatorskie 2 podobają mi się przeciętne widzę to 3 nie mam jakoś wyśrubowanych wymagań co do wyglądu, bo sam go nie mam.
 
Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
Ahhh faceci,
Czy Wy wszyscy uważacie, że Wasze poczynania w łóżku zawsze nam się podobają?
Uważacie, że chcemy kochać się z nieobecnym mężem?
Myślicie, że jest nam ok?
Nie myślicie o tym, bo podczas sexu patrzycie na swojego członka, no i coraz częściej nie na partnerkę a na TV
Sprzęt musi stać i nieważne, że my mamy grymas bólu na twarzy, niezadowolenia, smutku... czy, że próbujemy inaczej, musi być tak, by on stał. Za wszelką cenę.
To jest chore, Panowie.
Dajcie kobietom mówić i słuchajcie ich!
Inaczej zawsze będziecie mieli sex do bani lub z paniami z internetu i rączką
 
Kobieta

LoveForLove

Nowicjusz
Przecież piszę, zrezygnowała, bo widziała, że nie kręci mnie mechaniczny seks ot jest to dla mnie zwykła czynność i nic więcej. Nie mam problemu z kobietami mniej atrakcyjnymi od tych z filmów xxx bo 1 oglądam też amatorskie 2 podobają mi się przeciętne widzę to 3 nie mam jakoś wyśrubowanych wymagań co do wyglądu, bo sam go nie mam.
Co? Pierwszy raz słyszę takie stwierdzenie.
Wyjaśnię Ci
Zrezygnowała z takiego sexu, bo już nie chce dłużej tylko sexu... Bo za dużo słów padło i fajnie byłoby naprawić relację we dwójkę, ale oczywiście nie można. Bo pojawiają się choć co 2-3 dni tematy lub filmy, a ona nie ma ochoty na sex z kimś, kto wiecznie jest niezadowolony z partnerki. Obstawiam, że trzeba by trochę pomyśleć o tym jak partnerka może się czuć w różnych sytuacjach i dopiero wtedy oceniac
 
Mężczyzna

squarex88888

Seks Praktykant
Co? Pierwszy raz słyszę takie stwierdzenie.
Wyjaśnię Ci
Zrezygnowała z takiego sexu, bo już nie chce dłużej tylko sexu... Bo za dużo słów padło i fajnie byłoby naprawić relację we dwójkę, ale oczywiście nie można. Bo pojawiają się choć co 2-3 dni tematy lub filmy, a ona nie ma ochoty na sex z kimś, kto wiecznie jest niezadowolony z partnerki. Obstawiam, że trzeba by trochę pomyśleć o tym jak partnerka może się czuć w różnych sytuacjach i dopiero wtedy oceniac
Ale to była prostytutka a nie moja partnerka. Nigdy nie miałem dziewczyny.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Ahhh faceci,
Czy Wy wszyscy uważacie, że Wasze poczynania w łóżku zawsze nam się podobają?
Uważacie, że chcemy kochać się z nieobecnym mężem?
Myślicie, że jest nam ok?
Nie myślicie o tym, bo podczas sexu patrzycie na swojego członka, no i coraz częściej nie na partnerkę a na TV
Sprzęt musi stać i nieważne, że my mamy grymas bólu na twarzy, niezadowolenia, smutku... czy, że próbujemy inaczej, musi być tak, by on stał. Za wszelką cenę.
To jest chore, Panowie.
Dajcie kobietom mówić i słuchajcie ich!
Inaczej zawsze będziecie mieli sex do bani lub z paniami z internetu i rączką
Nie sądzę aby to dotyczyło kurtyzan, jak to mówi nasz kolega.
 
Kobieta

Saanvi

Erotoman
Wczoraj kopulowałem z kurtyzaną a nie z normalną kobietą. Nie wiem o co chodzi drogie panie... Możecie powiedzieć prosto z mostu co mi zarzucacie? serio nie kumam.
Ja to trochę sama Cię rozumiem, bo sama jakoś nie uważam seksu z nieznajomym za pociągający, muszę kogoś poznać aby to miało sens i działa się prawdziwa magia podsycona prawdziwym żarem.

Mój komentarz był raczej do koleżanki, nie do Twojego.
Nie każdą miarę możemy przyłożyć do każdej sytuacji, nie wszyscy szukają w łóżku drugiej połówki po sam grób.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry