• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Po imprezie

Mężczyzna

eskulap

Cichy Podglądacz
Ten sobotni wieczór mógł skończyć się inaczej, zrobiliśmy tą domówkę ale mówiła mu nie pij tyle. I co? Schlał się jak świnia i śpi tak, że nie można go dobudzić. Dobrze, że Robert został mi pomóc bo inaczej sprzątałabym to do rana. Tylko po co ja się tak wystroiłam? Jego ulubiona skórzana sukienka, kabaretki, a ten śpi. Mam taką ochotę na kutasa, że zaraz wybuchnę. Krzątając się z salonu do kuchni rzucam okiem na Roberta, mam wrażenie że on wodzi za mną wzrokiem. Znieśliśmy wszystko do kuchni.

-Ja zapakuje zmywarkę, Ty jeśli masz ochotę wypij sobie jeszcze piwo, jest w lodówce.

Schylam się do zmywarki, moja sukienka nie jest bardzo krótka, ale pakując tak naczynia, jeśli na mnie spojrzy, będzie musiał zobaczyć ukazujące się spod niej pośladki. Potrzebuje go, potrzebuje jego kutasa w sobie. Słyszę jak otwiera piwo i zamyka lodówkę, powoli pakuję naczynia i zastanawiam się czy patrzy na mnie. Powoli podnoszę się i patrzę na niego, speszony odwraca wzrok, więc wiem patrzył się na mnie. Spoglądam na jego kroczę, jego penis stoi i nie da się tego ukryć.

-Nalejesz mi wina proszę, jest w lodówce.

Opieram się o blat kuchenny i patrzę jak wyciąga wino i nalewa mi kieliszek, podnoszę jedną nogę i stopę opieram o szafkę pod blatem, moje czerwone paznokcie idealnie wędrują po mojej nodze. Patrzę się na niego, stoi z kieliszkiem w dłoni i patrzy się na mnie.

-Podasz mi to wino? Chyba że masz ochotę podać mi co innego-pytam

-Gosiu a co ja innego mógłbym Ci dać?- pyta

-Pokażę Ci- odpowiadam

Podchodzę do niego, biorę od niego kieliszek i odstawiam na bok. Staję na palcach i całuję go w usta, odwzajemnia mój pocałunek kładąc swoje dłonie na moich pośladkach. Jest mój, ten wieczór jednak nie będzie do końca zmarnowany. Podnosi mnie i sadza na blat, błądzi językiem po mojej szyi a jego dłonie po moich udach. Głaszczę go po głowie i czuje coraz większe podniecenie, moje dłonie wędrują do jego paska, rozpinam go, potem guzik od spodni i rozporek. Czuję jego twardego kutasa w swojej dłoni.

-Chcę Cie teraz, chcę byś mnie zerżnął- szepczę mu do ucha

Odpycham go od siebie i schodzę z blatu, klękam przed nim. Opuszczam mu spodnie i bokserki, jego kutas ukazuje się w pełnej krasie. Liżę go językiem, dłońmi łapie za jądra i wkładam jego penisa do ust. Czuję ten smak, uwielbiam go, uwielbiam ssać penisa. Czuję jak łapie mnie za głowę i wplata swoje palce w moje włosy, połykam go głębiej, pulsuje w moich ustach. Wyciągam go z ust z cichym cmoknięciem i patrzę na jego pełną napięcia minę.

-Chodź do sypialni

Idę przodem, on podciąga spodnie i idzie za mną gdy wchodzimy do sypialni czuje jak łapie mnie z tyłu i zaczyna gładzić moje piersi, czuję jego kutasa na swoich pośladkach. Zakładam mu ręce na głowę, czuję się bosko, chcę by mnie posiadł, chcę by we mnie wszedł.

Popycha mnie do przodu, dłonie kładę na łóżku i wypinam się tyłem w jego stronę.

-Zrób to!- mówię

Podchodzi do mnie, spuszcza spodnie, podciąga mi sukienkę i ściąga rajstopy razem z majtkami, pakuje mi swojego kutasa. Jęczę z rozkoszą gdy zaczyna mnie posuwać, czuję go w sobie. Łapie mnie za biodra i rytmicznym ruchem pcha we mnie kutasa. Tak tego chciałam, skoro ten głupek się spił inny będzie dziś we mnie. Pierdoli mnie, czuję się bosko, musimy być tylko cicho na wszelki wypadek. Pcha mnie coraz mocniej, czuję że drętwieją mi ręce, łapie mnie za włosy. Tak, właśnie tak mnie pierdol swoją dzisiejszą sukę. Czuję go coraz głębiej w sobie.

-Pierdol mnie, zerżnij-mówię i czuję jak mocniej szarpnął mnie za włosy.

Nagle przestaje, nie chce żeby przestał mimo że drętwieją mi ręce i nogi. Wychodzi ze mnie, podnoszę się, a on rozpina mi sukienkę. Pozwalam by opadła na ziemię, odwracam się do niego widzę jego oczy pełne pożądania, odpinam zapięcie stanika i rzucam go na podłogę. Kładę się na łóżku, rozkładam nogi.

-Rżnij mnie-mówię

Kładzie się na mnie, czuję jego ciężar, pakuję się we mnie, o tak pakuj się, zaciskam nogi na jego pośladkach, paznokciami przejeżdżam mu po plecach. Uwielbiam czuć kutasa w sobie, uwielbiam czuć ten ciężar ciała na swoim ciele. Chciałabym krzyczeć, ale nie mogę, on się podnosi, kładzie moje nogi na swoje ramiona. Wchodzi we mnie jeszcze głębiej, ręce zaciska na piersiach i posuwa moja słodką cipkę. Taaaaaaaaak, oddycham coraz szybciej i coraz trudniej mi być cicho. Ręce kładę do góry, uwielbiam to, uwielbiam, uwielbiam.

-Pierdol swoją sukę- mówię łapiąc oddech

-To właśnie robię- odpowiada i zatyka mi usta.

Jestem w niebie, rżnie mnie jak sukę a ja nie mogę nawet nic powiedzieć. Chcę by skończył w moich ustach, taaaaaak dochodzę cała w drgawkach. On już wie przestaje mnie posuwać i staje, siadam na łóżku, biorę jego kutasa w dłoń i mocno obciągam przy swoich ustach, tryska, zalewa mnie swoją ciepłą spermą. Zalewa moje usta i twarz…
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
R Ja w pasie conty ona sama na imprezie Fetysze i perwersje 1
R Zrobiłam loda z finałem po domówce / imprezie Seks 18
R Lodzik po imprezie Seks 0
P Po imprezie Opowiadania erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry