• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Po czym nabieracie większej ochoty na seks?

Mężczyzna

szpady7

Cichy Podglądacz
Cześć, przychodzę do Was z zapytaniem co sprawia, że macie jeszcze większy apetyt na seks, na swoją drugą połówkę?
Szukam jakiejś podpowiedzi, inspiracji. Oboje z partnerką chcemy spróbować czegoś co sprawi, że będziemy jeszcze bardziej nakręceni na siebie. W szczególności dotyczy to Pań ponieważ chcemy żeby to partnerce puściły hamulce :)
Jesli macie doświadczenie w tym temacie to chętnie poznam Wasze sposoby :)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Po oddychaniu.

Nie jestem dobrym przykładem, bo na mnie działa wszystko. Nawet podwinięcie rękawów koszuli czy uśmiech. Jednak jak chcesz doprowadzić partnerkę do wrzenia to już wcześniej podkręcaj ją na wszystkie możliwe sposoby. Na odległość może to być fantazjowanie i opisywanie co jej chcesz zrobić. Można się podeprzeć odpowiednim gifem, dobrze dobrane robią robotę. Ja akurat uwielbiam brudną gadkę.
Są też takie małe gesty jak otarcie się o siebie, przytrzymanie w miejscu. Tu zależy co partnerka lubi. Mnie wystarczy przytrzymać za biodra od tyłu, nachylić się i powiedzieć coś seksownego. W sumie to nawet nie trzeba nic mówić...
Czasem te gesty to nawet odpowiedni sposób spojrzenia na siebie.

A w samym łóżku przeciągnij grę wstępną, jak ją będziesz nakręcał odpowiednio długo i nie dasz jej spełnienia to sama się na Ciebie nabije. Ja wtedy robię się też "niemiła" jak mi się odmawia orgazmu i to ten jedyny moment gdy mi się może w łóżku załączyć ciut dominacji, ale i z tym można sobie poradzić.
 
Mężczyzna

Nudista

Nowicjusz
Ja odpowiem z zupełnie innej strony. Moją żonę nakręca szeroko pojęty relaks, więc często wybiera się do sauny. Oczywiście takiej beztekstylnej, gdzie atmosfera jest nieskrępowana oraz panuje cisza i spokój. Dodatkowo wysokie temperatury podbijają poczucie zrelaksowania. Jako bonus, w saunach zdecydowana większość użytkowników, to mężczyźni, którzy są niejako jej widownią. Małżonka uwielbia być podziwiana, zatem chętnie eksponuje im swoje nagie ciało. Mnie oczywiście myśl o tym dodatkowo nakręca i uwielbiam potem po nią przychodzić lub przyjeżdżać. Ona jest zrelaksowana i nastawiona na seks, a ja napalony i pobudzony. Win/win :)
 
Mężczyzna

Arno45

Cichy Podglądacz
Po saunie, nagiej plaży z pieknym widokiem, krewetkach, muszlach, prosecco albo aperolu z oliwką lub innym białym winku z dodatkiem odrobiny gazowanej wody w niewielkiej ilości
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry