• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Plaża nudystów -Stogi

Mężczyzna

Kris426

Cichy Podglądacz
Jakiś tydzień temu było multum facetów i chyba jedna para hetero. Na stronie bezpośrednio przy morzu było spokojnie, a za wydmy nie zaglądałem. Domyślam się, że część facetów raczej nie była hetero, bo siedzieli grupkami lub parami, ale mogę być w błędzie
 

Wolf29

Cichy Podglądacz
Przechodziłem raz z ciekawości w kierunku Górek Zachodnich większość to faceci możliwe że homo i jakieś 2 osobne panie opalające się topless. Czy czasem przez tą plażę nie będą przebiegać instalacje gazoportu? Byłaby szkoda z gazetki xxx dowiedziałem się że ta plaża istnieje conajmniej od lat 90.
 
Mężczyzna

Edging

Podrywacz
Chciałem iść na taką plażę z swoją kobietą żeby zobaczyć jak tam jest ale moja kobieta nie chce . Niby się wstydzi ale pewnie faceci by mieli atrakcje mimo naszego wieku .
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Na wyjście z partnerka polecam bardziej kameralne plaże niż stogi, takie jak Piaski GoLasek, albo Grzybowo, w Piaskach szczególnie jest fajne bo mega szeroka plaża, bywalcy dbają o plaże, siebie, i kulturę naturyzmu, ekscesów tam nie uświadczysz, co innego na Stogach.
 
Mężczyzna

Edging

Podrywacz
Na wyjście z partnerka polecam bardziej kameralne plaże niż stogi, takie jak Piaski GoLasek, albo Grzybowo, w Piaskach szczególnie jest fajne bo mega szeroka plaża, bywalcy dbają o plaże, siebie, i kulturę naturyzmu, ekscesów tam nie uświadczysz, co innego na Stogach.
No właśnie na pierwszy raz byłoby dobrze w takim bardziej kulturalnym miejscu
 
Mężczyzna

KundelBI

Cichy Podglądacz
Stogi, co? Hmm, może bym poszedł, żeby spełnić ekshibicjonistyczne zachcianki poza internetem, ale mam taaaki brzuch :)
wędkarze mawiają że pod dużym kamieniem konkretny robak. Ja też wyhodowałem spory i się tym nie przejmuję, bywam na nagich plażach (i nie jako podglądacz) i mam wywalone na to co myślą inni. To jest ich problem nie mój... :)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Plaża Nudystów - Pogoria 4 Ogłoszenia 5
W Plaża nudystów Dębki Seks 13
deskrk Plaża nudystów, Kryspinów? Kraków. Ogłoszenia 0
A Plaża naturystów Łeba Seks 7
J Plaża stogi Poza tematem 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry