• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Plaża nudystów Dębki

Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Czy zdążyło się komuś widzieć jak para uprawia seks na plaży nudystów? Wydaje mi się, że to nie jest takie pospolite.
Ostatnio byłem, przyszła para, położyli się blisko, bo około 5 metrów ode mnie. Jak to plaży, zdrzemnąłem się, gdy otworzyłem oczy, wiedzę, że dziewczyna leży na boku, a jej ciało porusza się w jednoznaczny sposób.
Nie przeszkadzało mi to, w sumie to nawet podobało, co dziewczyna zauważyła... Uśmiechnęła się i dała jeszcze większy popis....
Po tym jak skończyli, to druga para (tak około 50+) zaczeła harce, Ci przynajmniej za parawanem, zauważyłem ich dość przypadkowo.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Też mi się zdarzyło widzieć takie zabawy, ale na kameralnej plaży nad jeziorkiem, mającej niezbyt dobrą opinię w śród naturystów, ale mi to nie przeszkadzało.
 
Mężczyzna

Onzdecydowany

Cichy Podglądacz
W okolicach każdej plazy można się natknąć na parki uprawiajace sex. Wiadomo, że plaża nudystow, gdzie dominuje nagość jest bardziej stymulująca. Ja uprawialem sex na takiej plazy.... po zmroku, jednak nie bylismy tam sami i pewien pan przypatrywal sie z kilku metrów robiac sobie dobrze..... ani mnie, ani mojej partnerce to nie przeszkadzało.
 
Mężczyzna

Arno45

Podrywacz
Zawsze mnie dziwił i dziwi seks na plaży, nie da się uniknąć piasku we wrażliwych miejscach a to mnie/nas skutecznie zniechęca wizją obtarć ale ludzie to robią czasami, choć naszczescie nie normalnej plaży n.
 
Mężczyzna

tantraManiac

Seks Praktykant
Nam się zdarzył kilkukrotnie seks lub pieszczoty na plaży czy łonie natury.
W Chorwacji na skałkach, gdzie w zasięgu wzroku byli inni ludzie. Nie wierzę, że nie widzieli naszych pieszczot. Zwłaszcza , że opalaliśmy się nago.

Raz nad rzeką w niby ustronnym grajdołku uprawialiśmy seks😊

Również nad rzeką na ustronnej polance ale zupełnie otwartej i będącej w zasięgu wzroku. Moja Ż poprostu nie oszczędzała się jęcząc z rozkoszy. Także ten jek mógłby zabawić jakiegoś interesanta😂
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
W zasięgu wzroku to jedno, tutaj parka była ode mnie, około 5 metrów, jednak było tam kilka innych osób, gdzie dystans był znacznie mniejszy, bo około 2 metrów.
Tak jak pisałem, mi to nie przeszkadzało, choć było to kontrowersyjne...
Przyznam, że druga para 50+, to było miłe i daje nadzieję na przyszłość😜. Coś było na rzeczy od samego początku jak tylko przyszli, pani przechadzała się obok mnie, co chwila, "przypadkowo" dotykając to swoich piersi, to bardzo ładnie wydepilowaną cipkę. Nie mam dużego doświadczenia w tego typu plażach, więc stwierdziłem ok. Jak później zobaczyłem Pana działającego między nogami pani, to znowu, patrząc na nich czułem się trochę niestosownie, trochę podniecony... Bardziej to drugie było u mnie widoczne.... Pan poszedł do wody, a Pani, zauważyła mnie, uśmiechała i masturbując się, dokończyła co Pan zaczął... Kurde, fajne to było...
 
Mężczyzna

Wacław

Seks Praktykant
Tak się zastanawiam, czy to jest kwestia tego wejścia. Jak byłem rok temu, w tym samym miejscu, na kilka minut, pierwszy raz, bardziej, żeby zobaczyć co i jak. Bardzo mało ludzi, najbliżej była para, która odbijała piłkę, jak się pojawiłem, rozebrałem, to skończyli grać, dziewczyna coś powiedziała swojemu facetowi (reakcją na słowa dziewczyny, była erekcja) i nagle pobiegł do morza ( potem biegał wzdłuż linii wody)... i tutaj trochę żałuję, że nie poszedłem zagadać do tej dziewczyny, bo chyba taki był ich plan... A dziewczyna bardzo atrakcyjna, do tego ślicznie się wypinała...
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Plaża Nudystów - Pogoria 4 Ogłoszenia 5
Ragnar74 Plaża nudystów -Stogi Seks 16
deskrk Plaża nudystów, Kryspinów? Kraków. Ogłoszenia 0
A Plaża naturystów Łeba Seks 7
J Plaża stogi Poza tematem 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry