• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pissing - próbowaliście albo chcielibyście spróbować?

Co sądzisz na temat tzw. pissingu?

  • JuĹź prĂłbowałem/am i podnieca mnie to

    Votes: 88 38,3%
  • JuĹź prĂłbowałem/am, ale to nie dla mnie

    Votes: 4 1,7%
  • Bardzo chciałbym/chciałabym sprĂłbować

    Votes: 69 30,0%
  • Brzmi ciekawie, moĹźe kiedyś sprĂłbuję

    Votes: 34 14,8%
  • Ble, nigdy w Ĺźyciu!

    Votes: 35 15,2%

  • Total voters
    230
Mężczyzna

Al3xx

Nowicjusz
ja w związku raczej nie mam szans na pissing.. narzeczona zbyt ,,anty" tego typu wydzielinom (na szczęście sperma jeszcze się wlicza :D )

sam gdy jej nie ma to podczas zabawy często korzystam z pissingu. Strasznie podnieca samozalewanie się pod prysznicem, czasem łykanie złotego płynu. Dzisiaj gdy rozpoczynam maraton tygodnia walenia i nadrabiania doświadczeń (narzeczona wyjechała) to już z dzisiejszego maratonu pozbierałem 3 słoiki pissu, myślę w jaki sposób go wykorzystać, ale pewnie skończy się na nocnym prysznicu i zalewaniu od głowy po całe ciało tym pissem :cool:
 
Mężczyzna

Nico666

Seks Praktykant
Był już na forum temat o "złotym deszczyku", lecz ankieta uległa awarii, więc zapraszam do nowej dyskusji.

Krótkie wyjaśnienie: pissing (z ang. piss - sikać) - chodzi o odczuwanie podniecenia w kontakcie z moczem partnera. Zalicza się tu zarówno oddawanie moczu na partnera, wąchanie go, dotykanie, oblewanie się nim; w wersjach bardziej ekstremalnych siusianie do narządów płciowych czy odbytnicy bądź picie. Urofilia jest najczęściej połączona z dominacją jednego partnera nad drugim i ma rysy masochistyczne.
Oboje z żoną uwielbiamy takie zabawy
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry