• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pisanie o seksie

Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jak nauczyć się "ładnie "pisać o seksie o swoich fantazjach o tym co chciałabym żeby facet mi zrobil czy też ja jemu,jak opisać robienie loda ? Itp
Ladnie pisać?
Hmmm...
Myślę, ze w duzej mierze chodzi o sprecyzowanie owego "ładnie", i dalej, co uważasz za ładne?
Kretyński styl 50 twarzy, czy też trochę bardziej zbliżony do rzeczywistości?

Pomyśl co chciała byś w łóżku usłyszeć od partnera:
- Będę miłował cie na kres świata
czy...
- Rozpierdolę cie na wszystkie strony świata?
😀

Tutaj znajdziesz próbkę amatorskiego pisania o seksie jako takim:
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Sorry stary, ale jednak propagowane przez Ciebie jakieś tam 77 erotyczne niebo nijak nie pasuje do mojej wspanialej erotycznej rzeczywistości.
 
A

Abizu

Guest
Jak nauczyć się "ładnie "pisać o seksie o swoich fantazjach o tym co chciałabym żeby facet mi zrobil czy też ja jemu,jak opisać robienie loda ? Itp
Moim zdaniem to przede wszystkim trzeba dowiedzieć się jak każda ze stron postrzega słowo"ładnie"Pisanie o tym jest czymś innym od tego gdy w realu podniecenie i emocje biorą górę.... Najlepiej jest od razu powiedzieć to w prost czego i jak chcemy bo gdy dojdzie do naprawdę ostrego seksu nie będzie żadnych zachamowań....
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Moim zdaniem to przede wszystkim trzeba dowiedzieć się jak każda ze stron postrzega słowo"ładnie"Pisanie o tym jest czymś innym od tego gdy w realu podniecenie i emocje biorą górę.... Najlepiej jest od razu powiedzieć to w prost czego i jak chcemy bo gdy dojdzie do naprawdę ostrego seksu nie będzie żadnych zachamowań....
Ode mnie jak wyzej, no moze poza tym, ze tekst należy chociaż przez tydzień zatrzymać w szufladzie, a później poprawić "przecinki".
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry