• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pieszczoty analne

Co sądzicie o pieszczotach analnych?


  • Total voters
    53
Mężczyzna

kajetan300

Cichy Podglądacz
Nie znałem tego typu zabaw do czasu gdy to mój tyłeczek został starannie dopieszczony. Stękałem jak szczeniak 👌
Moja obecna partnerka uważa że jest to obrzydliwe, nie chodzi tu o mój tyłeczek tylko o jej dziurkę przy okazji jak pisałem jej ciepke z rozkoszą i smakiem zachaczyłem druga dziurkę (podnieca mnie to) zdecydowanie wolę lizać niż mieć lizane. Mówi ze nie sprawia jej to przyjemności w co nie chcę mi się wierzyć. Uprzedzenie wbite w głowę takie jest moje zdanie. Jak myślicie Wy?
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

Podgladacz1233

Nowicjusz
Uprzedzenie wbite w głowę takie jest moje zdanie. Jak myślicie Wy?
Ja myślę, że każdy ma swoje zdanie i nie wszystko co podoba się nam samym musi się podobać wszystkim wokół. Pewnie tego po prostu nie lubi a Ty byś chciał żeby lubiła bo Ty lubisz to robić. Ja bym nie zakładał od razu, że ona kłamie.

Co do mnie prywatnie to czasami lubię, dla urozmaicenia takie zabawy, ale nie są jakieś mega super podniecające, raz na jakis czas nie zaszkodza zabawy w okolicach tyłka. 😉
 
Kobieta

TylkoMy

Cichy Podglądacz
Na pewno nie jest to zabavawa dla mówi poznanych sobie ludzi. Już na bank nie podczas przy godnego seksu w klubach itp.
Mąż się odważył. Chciał spróbować. Ja nie miałam o tym pojęcia. Nawet tego zielonego. Kupił żel, pieścił paluszkiem, z czasem języczkiem. Chciałam się jemu edwdzięczyć i zrobiłam to jemu. Jest nam z tym dobrze. Seks analny jest inny, wyjątkowy. Nie dla każdego.
Czasem zdarza się, że podczas weekendowych porannych pieszczot w łazience poczuję, że... O tak mmm mam już tam koreczek. Dzieje się to i owo. Po śniadanku wspólny prysznic.

Pamiętać należy o higienie na wysokim poziomie odnośnie takich zabaw. Wskazana lewatywa przed.

Pozdrawiam
 
Kobieta

TylkoMy

Cichy Podglądacz
Na pewno nie jest to zabavawa dla mówi poznanych sobie ludzi. Już na bank nie podczas przy godnego seksu w klubach itp.
Mąż się odważył. Chciał spróbować. Ja nie miałam o tym pojęcia. Nawet tego zielonego. Kupił żel, pieścił paluszkiem, z czasem języczkiem. Chciałam się jemu edwdzięczyć i zrobiłam to jemu. Jest nam z tym dobrze. Seks analny jest inny, wyjątkowy. Nie dla każdego.
Czasem zdarza się, że podczas weekendowych porannych pieszczot w łazience poczuję, że... O tak mmm mam już tam koreczek. Dzieje się to i owo. Po śniadanku wspólny prysznic.

Pamiętać należy o higienie na wysokim poziomie odnośnie takich zabaw. Wskazana lewatywa przed.

Pozdrawiam
 
Kobieta

TylkoMy

Cichy Podglądacz
Na pewno nie jest to zabavawa dla mówi poznanych sobie ludzi. Już na bank nie podczas przy godnego seksu w klubach itp.
Mąż się odważył. Chciał spróbować. Ja nie miałam o tym pojęcia. Nawet tego zielonego. Kupił żel, pieścił paluszkiem, z czasem języczkiem. Chciałam się jemu edwdzięczyć i zrobiłam to jemu. Jest nam z tym dobrze. Seks analny jest inny, wyjątkowy. Nie dla każdego.
Czasem zdarza się, że podczas weekendowych porannych pieszczot w łazience poczuję, że... O tak mmm mam już tam koreczek. Dzieje się to i owo. Po śniadanku wspólny prysznic.

Pamiętać należy o higienie na wysokim poziomie odnośnie takich zabaw. Wskazana lewatywa przed.

Pozdrawiam
Przepraszam za literówki. Słownik zaczął żyć własnym życiem 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry