• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy trojkat jak do niego doszło ?

Mężczyzna

Mkookm

Cichy Podglądacz
Opowiadajcie jak wyglądał wasz pierwszy trójkąt ? Mój miał miejsce u mnie w domu po imprezie został mąż kuzynki mojej narzeczonej, mojej powiedziałem żeby się już kładła do łóżka bo chce się bzykac a ona czy on też może . Zgodziłem się bo od dłuższego czasu ją namawiałem na trójkąt. Powiedziała żebym poszedł po niego, zawołałem go do sypialni i zapytałem czy się przyłączy ona leżała już nago i zgodził się bez wahania. ;)
 

And

Nowicjusz
Dawno temu poszedłem z moją dziewczyną do jej koleżanki. One tak dla zabawy zaczęły się całowac. Ja tylko obserwowałem. Po jakimś czasie widząc moje podniecenie zaproponowały abym wyjął kutasa i zaczął się masturbować. Długo nie musiałem czekać jak same się nim zaopiekowały. Wspólne zabawy powtórzyliśmy jeszcze wiele razy.
 
Mężczyzna

Kaziczek

Cichy Podglądacz
A więc to było tak: wróciłem do domu i zastałem w pokoju moją żonę i sąsiadkę siedzące bardzo blisko siebie jak nigdy dotąd. Zauważyłem, że dziewczyny były juz wcięte po kilku drinkach. Siadłem na pufie obok wersalki a te ciągle się rechotały i zaczełem zagadywać o pocałunkach między kobietami i ku mojemu zdziwieniu poszly w ślinę z tym że widać że nie robily tego pierwszy raz ze sobą, mi juz się zrobiło dobrze, to był szok dla mnie. Po chwili i olaniu następnego drinka zapytałem o ich piersi, która ma większe i moja żona powidziała do sasiadki no pokaż mu bo nie da spokoju, i pokazała w tym momencie moja też je wystawiła, miały na prawdę podobne te cycunie i skromnie zapytałem żony czy mogę pocałować suteczka sąsiadki a moja sie zgodziła, zeby nie była zła possałem i mojej, mi juz stał na baczność. Powiedziałem do siebie teraz albo nigdy i zapytałem czy sąsiadka pokazała by mi swoją cipeczkę i moja jej już nic nie mówiła i w tym momencie obie ściągnęły dresy i ukazały mi się dwie wygolone cipki, ja nie wierzyłem sam w to co widzę, Jak juz zobaczyłem to juz bez gadania i pytania dotknełem cipki sąsiadki i drugą ręką mojej żony i zacząłem wsuwać rączki głębiej i nóżki mojej i sąsiadki same się rozchylały także mogłem dojsc do ubu dziurek. Moja sąsiadka zareagowała zaciśnięciem warg i syczeniem , moja podobnie z tym że cipczka sąsiadka w momencie zrobiła się bardzo wilgotna. Poszedłem umyć swojego i wróciłem do pokoju, moje panie oddawały się wzajemnym pocałunkom z języczkiem. Wtedy zaproponowałem zeby iść do sąsiadki bo tam nie było nikogo i po chwili nie wiem kiedy sałem juz nagi przed sąsiadką w jej mieszkaniu i się całowaliśmy a ona piesciła mojego, gdy moja wyszła z ubikacji podłoga pod nami była juz mokra od soczków sasiadki i gdy moja ją dotkneła za cyczyszki a ja włożyłem paluszki do jej cipki dostala taki wytrysk jakiego w życiu z żoną nie widzieliśmy i tak dalej juz poszliśmy na całość , mogłem się pookochać z nią i z moją żoną , to było coś czego nie zapomnę do konca życia.
 
Mężczyzna

Begez17

Cichy Podglądacz
U mnie sytuacja wyglądała tak: impreza z moją i koleżanką jej, po kilkunastu drinkach dziewczyny zaczęły sobie pokazywać cycki którą ma większe, ja sobie grzecznie stałem z boku, aż w pewnym momencie koleżanka mówi do mojej „obciągnij mu „ ja bez zastanawiania się spuściłem spodnie w dół, moja zaczyna klęczeć i jedzie z robieniem loda, koleżanka się przyglądała i nagle moja powiedziała „ chodź obciągnij mu” ja lekko zdziwiony stoję ze stateczacym kutasem, nagle obie zaczęły mi robić loda i wspólnie i na zmianę, cała sytuacja nie potrwała długo bo po 3 minutach spuściłem się koleżance i mojej na twarz, dziewczyny się uśmiechnęły i zaczęły zlizywać sobie spermę z twarzy. Po chwili obie położyły się na kanapie i zaczęły się zabawiać sobą tzw. Nożyce ja siedząc grzecznie obok przyglądałem się sytuacji i podszedłem do nich po chwili znowu na loda i na zmianę jedną z drugą i tak zabawa trwała ;)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
S Wczesny pierwszy raz Pierwszy raz 3
A Pierwszy raz w klubie dla swingersów Seks 32
S 17 pozna kobietę na swój pierwszy raz - Warszawa Ogłoszenia 0
G Pierwszy anal Seks 2
Poznaniak9612 Pierwszy raz lodzik bez gumki. Pierwszy raz 16

Podobne tematy


Stripchat
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry