• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy raz lodzik bez gumki.

Mężczyzna

Poznaniak9612

Cichy Podglądacz
Cześć. Chciałem się pochwalić moim wczorajszym nowym doświadczeniem :) Otóż udało się pierwszy raz namówić koleżankę na lodzika bez gumki. Poprzednie razy zawsze było w. Wcześniej nie rozumiałem różnicy ale teraz to kompletnie inne doznanie :D Po wczorajszej akcji powtarzałbym to w kółko cały czas. Też tak mieliście za pierwszym razem?
Powiem więcej, teraz to z całego ruchania tylko lodzik mnie interesuje. Jak przechodzimy do akcji to niestety zawodnik odmawia postawienia się w stan gotowości.
 
Kobieta

PaniMargaret

Podrywacz
Cześć. Chciałem się pochwalić moim wczorajszym nowym doświadczeniem :) Otóż udało się pierwszy raz namówić koleżankę na lodzika bez gumki. Poprzednie razy zawsze było w. Wcześniej nie rozumiałem różnicy ale teraz to kompletnie inne doznanie :D Po wczorajszej akcji powtarzałbym to w kółko cały czas. Też tak mieliście za pierwszym razem?
Powiem więcej, teraz to z całego ruchania tylko lodzik mnie interesuje. Jak przechodzimy do akcji to niestety zawodnik odmawia postawienia się w stan gotowości.
Oj
 
Mężczyzna

Icarium

Seks Praktykant
Cześć. Chciałem się pochwalić moim wczorajszym nowym doświadczeniem :) Otóż udało się pierwszy raz namówić koleżankę na lodzika bez gumki. Poprzednie razy zawsze było w. Wcześniej nie rozumiałem różnicy ale teraz to kompletnie inne doznanie :D Po wczorajszej akcji powtarzałbym to w kółko cały czas. Też tak mieliście za pierwszym razem?
Powiem więcej, teraz to z całego ruchania tylko lodzik mnie interesuje. Jak przechodzimy do akcji to niestety zawodnik odmawia postawienia się w stan gotowości.
Załóż gumę na głowę, będziesz miał wrażenie, że masz założoną gumę będziesz czuł ucisk, zapach gumy itp, pneumatyka, sterowana przecież poprzez CUN zadziała i upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu, ba nawet trzy, gdyby trzeba było szybko pójść na napad.
 
Kobieta

RoseGold

Podrywacz
@Poznaniak9612 Że twoja koleżanka nie bała Ci ciągnać przez długi czas w gumie. Że laska nie widziała ile przypadków zagumienia żołądka skończyło się na stole, wyciągania kondomów gastroskopem
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry