• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pierwszy lodzik - on , jemu...

Mężczyzna

cuckoldman

Nowicjusz
Wczoraj właśnie spełniłem swoja skryta fantazję, zrobiłem loda nieznajomemu z jednego z portali, tak, widziałem na zdjęciach jego kutasa, i tak podobał mi się, a ,że owy kolega był zainteresowany to spotkaliśmy się w aucie, pojechaliśmy w odległe miejsce, i .... kolega rozpiął spodnie i zdjął majtki, moim ocza ukazał sie fajny kutas, jak na foto lecz jeszcze nie stał, (ogolnie widziałem, już nie raz na żywo penisa, wiec to akurat dla mnie żadna nowość, ) zapytałem kolęgę czy go wczesniej postawi, to powiedział, żebym włożył go do buzi to sam stanie.... chwila zawahania ..... ale schyliłem głowe ku jego pale i włożyłem do buzi... dziwne, nowe ale fajne uczucie, momentalnie zaczął mu twardnieć i zwiekszał swoja objętość, ssałem go starając się nie używać rąk, (czasami sobie jednak pomogłem) "kolega" dostał wypieków na twarzy i jak zapytałem czy dobrze, odpowiedział, ssij go mocno... ogólnie zajmowałem się tylko jego penisem ze względu na utrudniony dostęp do jajeczek, z minuty na minutę coraz bardziej pulsował mi w buzi, (w głowie sobie pomyślałe, ciekawe jak to będzie z finałem,)po około 15 minutach lizania, ssania kolega dostawał coraz wiekszy skurcz penisa, i ... tylko czułem, jak przez całego kutasa idzie fala jego spermy. od jajeczek przemieszczała się ku nabrzmiałemu wylotowi.... także było to dla mnie spodziewane (kolega nie powiedział ,że dochodzi) i tak w końcu. .... strzelił mi gorącą spermą prosto do ust i gardła, wszystko, zostało połkniete, kutas, wyssany chyba do ostatniej, kropelki,... sperma smaczna, nigdy niczyjej nie próbowałem, w tym stopniu jak teraz, .... reakcja mojego kutasa była taka,że gdybym go wypuścił był by gotowy do działania, na tą chwilę jednak jeszcze nie jestem gotowy by oddać go w usta innego.... ale cóż może i to się zmieni

Może ktoś z Was też tego doświadczył , lub ma taka fantazję jednak sie obawia ?
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry