• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Piekne duze pośladki kobiety

Mężczyzna

Easyflo

Cichy Podglądacz
Witam , czy macie podobnie jak ja ? Odkąd pamiętam, zachwycam się dużymi zaokrąglonymi pośladkami. Wprost uwielbiam ten kształt , piękna kobieca pupa wprawia mnie w najwyższy stan pożądania:) Jak jest u Was i jak na ten temat zaopatrują się nasze Panie ?
 
Mężczyzna

Martin 101

Seks Praktykant
Witam , czy macie podobnie jak ja ? Odkąd pamiętam, zachwycam się dużymi zaokrąglonymi pośladkami. Wprost uwielbiam ten kształt , piękna kobieca pupa wprawia mnie w najwyższy stan pożądania:) Jak jest u Was i jak na ten temat zaopatrują się nasze Panie ?
Duże nieproporcjonalne pośladki nie przemawiają do mnie.
 
Mężczyzna

1na100

Cichy Podglądacz
Teraz wrócił kult pośladków. Kilka lat temu zwracało się uwagę tylko na eksponowany, duży biust a teraz, z racji usportowienia społeczeństwa (siłownie, kult seksu) pośladki także weszły mocno do gry.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Teraz wrócił kult pośladków. Kilka lat temu zwracało się uwagę tylko na eksponowany, duży biust a teraz, z racji usportowienia społeczeństwa (siłownie, kult seksu) pośladki także weszły mocno do gry.
Sądziłem, że te usportowione nie są duże. Duże, usportowione to chyba u kulomiotek:unsure:
 
Mężczyzna

Arno45

Seks Praktykant
Też nie moja bajka, wolę, nieduże, zgrabniutkie, ale żeby nie było że nie w temacie, szerokie biodra, duże pupy, obfity biust to prawdopodobnie gwarancja płodności, więc zamiłowanie do takich figur jest w jakiś sposób realizacja pierwotnych instynktów, wszystkie znalezione figurki neolityczne zawsze są mocno zaokrąglane i symbolizowały właśnie płodność, u mnie chyba wygasł już ten pierwotny instynkt.
 
Mężczyzna

Golden Retriver

Instruktor seksu
Przyznam sie, że nigdy nie spoglądałem na dużą pupę jako gwarancję płodności.
Moja motywacja miała przyczyny mniej wzniosłe za to "badawcze" przez ich namacalność🤭😉
W temacie: nie odrzucę dużej pupy. Podoba mi się jeżeli jest poparta miłą buzią.
 
Ostatnia edycja:
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Owszem,zgrabne,twarde,mocno osadzone pośladki wzbudzają moje zainteresowanie,oczywiście w zależności do kogo należą ;)
Kobiety chyba też przywiązują dużą wagę. Osobiście znam takie,które bardziej cenią zgrabną pupę nad zgrabny biust.
 
Mężczyzna

drilll

Cichy Podglądacz
Owszem,zgrabne,twarde,mocno osadzone pośladki wzbudzają moje zainteresowanie,oczywiście w zależności do kogo należą ;)
Kobiety chyba też przywiązują dużą wagę. Osobiście znam takie,które bardziej cenią zgrabną pupę nad zgrabny biust.
Nad zgrabną pupą można popracować w sposób naturalny. Z biustem jest dużo ciężej
 
Mężczyzna

tupcio

Erotoman
Nie jestem znawcą tematu od strony "technicznej" więc nie wiem,czy w przypadku pośladków wystarczy siłownia czy coś jeszcze. Parę lat temu spotykałem się z kobietą,która i "tu" i "tu" była hojnie obdarzona. Na moje pytanie jak dba o biust udzieliła mi odpowiedzi. Ale jaka Ona była nir pamiętam,w końcu było to ładnych parę lat temu 😁
 
Mężczyzna

wronskjan

Erotoman
Witam , czy macie podobnie jak ja ? Odkąd pamiętam, zachwycam się dużymi zaokrąglonymi pośladkami. Wprost uwielbiam ten kształt , piękna kobieca pupa wprawia mnie w najwyższy stan pożądania:) Jak jest u Was i jak na ten temat zaopatrują się nasze Panie ?
Mam tak samo. Duże,krągłe pupy niesamowicie na mnie działają.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry