• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Penilarge

Mężczyzna

adrzzb

Cichy Podglądacz
Czy ktoś może brał tabletki penilarge na powiększenie członka?
Mam kikla pytańl

czy był efekt a jak to jaki/

jak długo braliście

czy były jakies efekty niepożadane

i czy stosowliście dodatkowo jakieś ćwiczenia czy pompkę?????
 

gripsiak

Nowicjusz
Próbowałem kilku tabletek na powiekszenie penisa i jak dla mnie najlepsze. Ba.... w zasadzie jedyne jakie zadziałały bo inne to jakaś ściema była. Mianowicie zero efektu. Generalnie nigdy nie miałem dużch gabaytów. początkowo mi to nie przeszkadzało, jednak potem zacząłem się porównywać z partnerami moich kobiet i doszedłem do wniosku,że jak powieksze to bedę mógł lepiej je zaspokajać. Wypróbowałem na poczatku jakiś penixen i śiema, potem była pompka i efekt był ale na krótkoo i tylko przy eekcji. Poem przyszło penilarge bo wyczytałem dobre opinie. Brałem przdz 3 miesiace i członek grubszy w obwodzie o jakieś 3cm, długość większa o 2 cm. Jak chcesz to spróbuj.
 
Mężczyzna

dario_a_z

Erotoman
jednak potem zacząłem się porównywać z partnerami moich kobiet
zaraz-zaraz-e-co-kurwa-.jpg
 

gripsiak

Nowicjusz
Nie, miesiąc to za krótko. Po miesiącu to nie widziałem u siebie żadnej różnicy poza mocniejszymi erekcjami co mnie w sumie upewniło,że tabletki działają. Tyle, ze powiększenie to dopiero jest po dwóch czy po nawet 3 miesiącach. Dodam, że w trakcie brania tabletek cały czas stosowałem pompkę, nie wiem czy rzeczywiście tak powiększyła i poprawiła ich działanie czy nie. Nie używałem żelu, potem dopiero wyczytałem,ze żel penilarge zapobiega rozzstepom, i trochę się cykałem,że mi się coś takiego pojawi. Jednak nie miałem żadnych. Widocznie u jednej osoby się pojawiają u drugiej nie. Tak czy inaczej u mnie efekt satysfakcjonujący.
 

gripsiak

Nowicjusz
Nie zauważyłem u siebie żadnych.Poza tym częstymi erekcjami,czasami w nietypowych sytuacjach ale jak bierzesz tabsy, które maja w sobie tak duża dawkę L argininy to raczej czegoś takiego możesz się spodziewać,tak wiec dla mnie to akurat nie było żadne zaskoczenie.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Czesc mam pytanie czy penilarge lub penis complet dziala ? Seks 0
W Penilarge Porady seksualne 10
M Penilarge Porady seksualne 7
X Penilarge Porady seksualne 18

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry