• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Panie co was podnieca podczas seksu?

Kobieta

Rhi

Cichy Podglądacz
Mnie kręci dźwięk rozpinanego paska od spodni i moment kiedy rozpina się rozporek, jeśli wiem że penis już stoi i chce we mnie być.

Ale gra słowna przed, też potrafi nieźle rozgrzać.

Robienie loda, ale to chyba normalka. Trzymanie za włosy w trakcie.

Ostrzejsze słowa i polecenia w czasie seksu.

I lubię czuć dłonie na biodrach, w każdej pozycji ale też jak mnie ktoś tak normalnie złapie za biodra np. żeby przejść obok, to już mi się ciepło robi...

Mam wrażliwe sutki więc odpada gryzienie, ale każde inne tricki są w koosmoos. Bywało, że chciałam sama kończyć ręcznie a facet zajmowała się tylko cyckami. Ah.
 
Mężczyzna

GrayWolf

Seks Praktykant
Mnie kręci dźwięk rozpinanego paska od spodni i moment kiedy rozpina się rozporek, jeśli wiem że penis już stoi i chce we mnie być.

Ale gra słowna przed, też potrafi nieźle rozgrzać.

Robienie loda, ale to chyba normalka. Trzymanie za włosy w trakcie.

Ostrzejsze słowa i polecenia w czasie seksu.

I lubię czuć dłonie na biodrach, w każdej pozycji ale też jak mnie ktoś tak normalnie złapie za biodra np. żeby przejść obok, to już mi się ciepło robi...

Mam wrażliwe sutki więc odpada gryzienie, ale każde inne tricki są w koosmoos. Bywało, że chciałam sama kończyć ręcznie a facet zajmowała się tylko cyckami. Ah.
Uhmm koleżanka sprawiła że się rozmarzyłem
 
  • Like
Reactions: Rhi
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry