• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pamiętniki żony

Mężczyzna

Marek Z.

Cichy Podglądacz
Czy wkurzyloby was gdybyście u swojej żony odkryli pamiętniki z czasów licealnych w których opisywała swoich bylych chlopakow i też pikantną stronę znajomości? Czy takich rzeczy nie powinno się niszczyć, gdy jest się w stałym związku?
 

adisson

Cichy Podglądacz
Można różnie do tego podchodzić. Prawdopodobnie kilka lat temu też by mnie to wkurzało, byłbym zazdrosny. Z wiekiem na pewno przyszedł odpowiedni dystans i stwierdziłbym, że to bardzo wartościowa, podniecająca pamiątka. Może właśnie dlatego dobrze, że ich nie zniszczyła? Pogadaj z Nią, powiedz że o nich wiesz. Może to być przyczynkiem do bardzo fajnego, udanego seksu.

I swoją drogą to forum erotyczne, tutaj zapewne dostaniesz większość takich opinii. Najlepiej jakbyś poskanował te treści, ocenzurował nieerotyczne fragmenty i zostawił tylko te pikantne i oczywiście za zgodą małżonki nam je tutaj udostępnił. Myślę, że byłyby to bardzo ciekawe erotycznie materiały, napisane z perspektywy nastolatki.
 
Kobieta

Marysia1998

Cichy Podglądacz
Nie wiem, osobiście nie czytałabym tak przywartych i intymnych rzeczy jak pamiętnik, to już chyba gorsze od sprawdzania telefonu. 💀
 
Mężczyzna

MARSIM

Cichy Podglądacz
Nie wiem, osobiście nie czytałabym tak przywartych i intymnych rzeczy jak pamiętnik, to już chyba gorsze od sprawdzania telefonu. 💀
Na tym forum to większość opisów odpowedzi jest intymna. Tam była propozycja opublikowania po zgodzie żony i po ocenzurowaniu nie eorotycznych czyli jak rozumiem tych co moga naprowadzac na jakieś dane. Nie rozumiem w czym problem?
 
Kobieta

Marysia1998

Cichy Podglądacz
Na tym forum to większość opisów odpowedzi jest intymna. Tam była propozycja opublikowania po zgodzie żony i po ocenzurowaniu nie eorotycznych czyli jak rozumiem tych co moga naprowadzac na jakieś dane. Nie rozumiem w czym problem?
To, że skoro został odkryty, wątpię, że właścicielka oddała go do poczytania. 😉
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry