• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Pamiętacie swój pierwszy raz gdy przymierzaliście na siebie damską bieliznę i ubrania damskie ?

Mężczyzna

SensiCuteboy

Cichy Podglądacz
Ile mieliscie lat jak zaczęliście ubierać/przymierzać damską garderobę ? Ja gdy mialem moze z 8-9-10 lat, gdy zostawałem sam w domu , potrafilem zakluczyć dom z wsadzonym kluczem, pozasłaniać rolety i rozłożyć się z całą garderobą mojej mamy która na tamten czas miała bardzo "pociagające" to mnie juz kręciło.. Wkładałem jej szpilki czy kozaki, wyciągałem z szuflady jej majtki , staniki i całą resztę , i zaczynałem się rozkręcać. Zwijałem kołdrę w rulon , i tak już przebrany wsiadałem i gwałciłem tą kołdrę czyli kładłem się na nią przodem i ją posuwałem , ocierając się o nią mocno.. tak do błogostanu który przychodził i pamiętam jak trzęsł mi się tyłek zawsze.. jak kończyłem. Gdyby nie to że musiałem wszystko posprzątać , to pewnie tak bym w tej pozycji zasypiał hehe , i w tej całej garderobie rozrzuconej na łóżku. ^^ A wy ? jak wspominacie początki ?
 
Kobieta

Mare

Cichy Podglądacz
Ile mieliscie lat jak zaczęliście ubierać/przymierzać damską garderobę ? Ja gdy mialem moze z 8-9-10 lat, gdy zostawałem sam w domu , potrafilem zakluczyć dom z wsadzonym kluczem, pozasłaniać rolety i rozłożyć się z całą garderobą mojej mamy która na tamten czas miała bardzo "pociagające" to mnie juz kręciło.. Wkładałem jej szpilki czy kozaki, wyciągałem z szuflady jej majtki , staniki i całą resztę , i zaczynałem się rozkręcać. Zwijałem kołdrę w rulon , i tak już przebrany wsiadałem i gwałciłem tą kołdrę czyli kładłem się na nią przodem i ją posuwałem , ocierając się o nią mocno.. tak do błogostanu który przychodził i pamiętam jak trzęsł mi się tyłek zawsze.. jak kończyłem. Gdyby nie to że musiałem wszystko posprzątać , to pewnie tak bym w tej pozycji zasypiał hehe , i w tej całej garderobie rozrzuconej na łóżku. ^^ A wy ? jak wspominacie początki ?
Ja tylko nosiłam majtki faceta jak pojechaliśmy na wycieczkę bo zapomniałam bielizny 🤭
 
Mężczyzna

Eunuch

Cichy Podglądacz
Ile mieliscie lat jak zaczęliście ubierać/przymierzać damską garderobę ? Ja gdy mialem moze z 8-9-10 lat, gdy zostawałem sam w domu , potrafilem zakluczyć dom z wsadzonym kluczem, pozasłaniać rolety i rozłożyć się z całą garderobą mojej mamy która na tamten czas miała bardzo "pociagające" to mnie juz kręciło.. Wkładałem jej szpilki czy kozaki, wyciągałem z szuflady jej majtki , staniki i całą resztę , i zaczynałem się rozkręcać. Zwijałem kołdrę w rulon , i tak już przebrany wsiadałem i gwałciłem tą kołdrę czyli kładłem się na nią przodem i ją posuwałem , ocierając się o nią mocno.. tak do błogostanu który przychodził i pamiętam jak trzęsł mi się tyłek zawsze.. jak kończyłem. Gdyby nie to że musiałem wszystko posprzątać , to pewnie tak bym w tej pozycji zasypiał hehe , i w tej całej garderobie rozrzuconej na łóżku. ^^ A wy ? jak wspominacie początki ?
 
Mężczyzna

Młodziutki_tyłek

Cichy Podglądacz
Pamiętam że jak miałem około 16lat zacząłem podbierać od mamy jej majtki i sobie zakładać zazwyczaj figi.Po jakimś czasie znalazłem w szafie starą sukienkę w cekiny która była wykonana z bardzo lekkiego materiału,zakrywała jedynie pół dupy.Chodząc w niej czułem bardzo lekko a zarazem zawstydzony bo moja dupa była na wierzchu.
Podobalo mi się i czasem to powtarzam
 
M

mastuś

Guest
Jak byłem nastolatkiem miałem może z 13 lat kilka razy masturbowałem się z pomocą ubrań mamy. Były to pończochy które zakładałem na peniska i też do nich się spuszczałem. Kilja razy całkiem nagi ujeżdżałem też zwinięte w kłębek futro chyba z norek mamy..;) i też zabawiałem się z pomocą futrzanej czapki z lisa. Super sprawa czuć tfkie futerko...
 
Mężczyzna

Cross92

Cichy Podglądacz
Dawno myślę że jakieś 13-14 lat. Jak pewnie wielu zaczynałem od rajstop mamy. Zawsze ubierałem je bez majtek żeby penis dotykał rajstop, wspaniałe uczucie. Później kupowałem swoje rajstopy szczególnie czarne bo było na nich widać białe ślady w kroczu :) i coraz częściej je nosiłem pod spodniami. Poźniej biustonosze i spódnice makijaż itd. Dzisiaj 15 lat później przebieram się codziennie w damskie ubrania mam ich więcej niż męskich :)
 
Mężczyzna

SensiCuteboy

Cichy Podglądacz
Dawno myślę że jakieś 13-14 lat. Jak pewnie wielu zaczynałem od rajstop mamy. Zawsze ubierałem je bez majtek żeby penis dotykał rajstop, wspaniałe uczucie. Później kupowałem swoje rajstopy szczególnie czarne bo było na nich widać białe ślady w kroczu :) i coraz częściej je nosiłem pod spodniami. Poźniej biustonosze i spódnice makijaż itd. Dzisiaj 15 lat później przebieram się codziennie w damskie ubrania mam ich więcej niż męskich :)
Mega 🤭
 

Adrian222

Cichy Podglądacz
Ja w wieku 12 lub 13 lat ubrałem rozkloszowaną,tiulową sukienkę mamy.
Taką typowo weselną i mega mi się to spodobało.
Największym szokiem było dla mnie to że czułem się półnagi bo poniżej pasa nie czułem że mam coś na sobie.
To było bardzo wygodne.
Lubiłem tak ubrany chodzić po domu,siadać pilnując żeby nie pokazać majtek.
Mocno wtedy żałowałem że szpilki mamy kompletnie nie pasują rozmiarowo.
 
Mężczyzna

Martin 101

Nowicjusz
W wieku 15 lat podczas wakacji na koloniach wybraliśmy się do domków dziewczyn . Po drodze złapało nas oberwanie chmury i na miejsce dotarliśmy kompletnie przemoczeni. Od dziewczyn dostaliśmy suche ubrania, mnie osobiście przypadła sukienka . Zrobiła się z tego niezła zabawa jak dziewczyny zrobiły nam makijaż.
 
Mężczyzna

kyiubi

Nowicjusz
W wieku 15 lat podczas wakacji na koloniach wybraliśmy się do domków dziewczyn . Po drodze złapało nas oberwanie chmury i na miejsce dotarliśmy kompletnie przemoczeni. Od dziewczyn dostaliśmy suche ubrania, mnie osobiście przypadła sukienka . Zrobiła się z tego niezła zabawa jak dziewczyny zrobiły nam makijaż.
 
Mężczyzna

Kuba ldz

Cichy Podglądacz
Ja miałem może z 10lat często w domu sam ubierałem bieliznę mamy czasami sukienki i bawiłem się godzinami potem przyszedł czas na podglądania i prawdziwy onanizm oczywiście majteczki są moim fetyszem do dzis
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry