• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Owłosiony tors - podnieca czy odrzuca ?

Mężczyzna

Hornyboy24

Seks Praktykant
Mi bardzo podoba się owłosiony tors u mężczyzn. Sam niestety takiego nie mam - panowie, jeśli chcecie się podzielić, śmiało załączajcie zdjęcia :)
 
Kobieta

PaniTrycholog

Seks Praktykant
Mnie osobiście bardzo się podoba takie owłosienie, nie mówiąc już o tym do jakiego stopnia mnie to podnieca. Szczerze mówiąc nie tylko owłosiony tors, ale również inne części ciała, choćby takie jak nogi czy przedramiona... na maksa kręci mnie też męski zarost i to, w jaki sposób mężczyzna może mnie nim pieścić dosłownie wszędzie... 🥵
 
Mężczyzna

Icarium

Cichy Podglądacz
Mnie osobiście bardzo się podoba takie owłosienie, nie mówiąc już o tym do jakiego stopnia mnie to podnieca. Szczerze mówiąc nie tylko owłosiony tors, ale również inne części ciała, choćby takie jak nogi czy przedramiona... na maksa kręci mnie też męski zarost i to, w jaki sposób mężczyzna może mnie nim pieścić dosłownie wszędzie... 🥵
Będzie mi przyjemniej, kiedy jutro wychodząc spod prysznica popatrzę na siebie i na moje futro ułożone przez spływająca wodę, świadomy że za chwilę zostanę zbombardowany fotkami gości bez włosów na klacie i twarzy.
 
Mężczyzna

Dominator89

Cichy Podglądacz
Mnie osobiście bardzo się podoba takie owłosienie, nie mówiąc już o tym do jakiego stopnia mnie to podnieca. Szczerze mówiąc nie tylko owłosiony tors, ale również inne części ciała, choćby takie jak nogi czy przedramiona... na maksa kręci mnie też męski zarost i to, w jaki sposób mężczyzna może mnie nim pieścić dosłownie wszędzie... 🥵
Zapraszam do rozmowy😎
 
Mężczyzna

iLovePussy69

Nowicjusz
Mnie osobiście bardzo się podoba takie owłosienie, nie mówiąc już o tym do jakiego stopnia mnie to podnieca. Szczerze mówiąc nie tylko owłosiony tors, ale również inne części ciała, choćby takie jak nogi czy przedramiona... na maksa kręci mnie też męski zarost i to, w jaki sposób mężczyzna może mnie nim pieścić dosłownie wszędzie... 🥵
Czyli mam +50 do zajebistosci ;)
 
Kobieta

Saanvi

Biegły Uwodziciel
Ja jestem do tematu nastawiona neutralnie. Lubię facetów i z owłosieniem i bez. To co mi jednak już nie pasuje to taki mocne, gęste owłosienie na klacie i plecach co wygląda jak sweter. Widziałam to w sumie raz w życiu, ale jakoś nie mogę o tym zapomnieć.
 
Mężczyzna

Cipeczka12

Seks Praktykant
Ja jestem do tematu nastawiona neutralnie. Lubię facetów i z owłosieniem i bez. To co mi jednak już nie pasuje to taki mocne, gęste owłosienie na klacie i plecach co wygląda jak sweter. Widziałam to w sumie raz w życiu, ale jakoś nie mogę o tym zapomnieć.
Jak Sweter Hahahaha 🤣🤣🤣To Jak Zrobić Poduszkę Z Włosów I Dać Komuś W Prezencie 😭👌
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry