• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Orgazm w czasie snu

Gawron

Cichy Podglądacz
Witam dzisiaj kiedy spałem doszło u mnie do bardzo silnego orgazmu tak bardzo, że przez pewien czas jego trwania odczuwałem nawet lekki ból, sam orgazm trwał około 8 sekund i był bez wytrysku tylko sam orgazm bez ejakulacji. Dodam iż podjąłem się wyzwania no fap challange które polega na braku masturbacji przez 30 dni (ja wytrzymałem już 17 dni). I tu pytanie o co tu chodzi i dlaczego tak się stało może wam przydarzyło się coś podobnego chętnie poczytam.
 

Halred

Erotoman
co ludziom odwala zeby robic jakies challenge typu wypij wybielacz albo polej sie wrzatkiem a potem sie dziwia jak przychodza normane efekty czegos takiego
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
No właśnie, podstawowe pytanie brzmi - po co robić takie challenge?

U mnie, jeśli nie mam seksu ani masturbacji, występują różne negatywne skutki:
  • Po kilku dniach mam problemy z koncentracją, myślę tylko o seksie,
  • Po 2 tygodniach zaczynam być permanentnie poddenerwowany, często się trzęsę
  • Mam problemy z zasypaniem
  • Ciągle mi staje
Po co sobie robić taką krzywdę?
 
Kobieta

Aisog01

Erotoman
Dlaczego? Każde z tych "czelendży" to robienie sobie krzywdy z głupoty.
Tamte, ale taki "no fap challenge" niektórzy traktują jako ćwiczenie silnej woli albo chcą doświadczyć nowych przeżyć (orgazm w czasie snu, duży wytrysk, szybkie dojście i kilkakrotna możliwość wytrysku)
 
Mężczyzna

jacek1987

Biegły Uwodziciel
Tamte, ale taki "no fap challenge" niektórzy traktują jako ćwiczenie silnej woli albo chcą doświadczyć nowych przeżyć (orgazm w czasie snu, duży wytrysk, szybkie dojście i kilkakrotna możliwość wytrysku)
Jasne, pełna zgoda. Ja też robiłem sobie przerwy z podobnych powodów. Ale, gdy eksperyment się zakończył, przyszła pora na podsumowania i refleksje. Moje wnioski - o wiele lepiej regularnie się masturbować. Mam subiektywne wrażenie, że moje ciało jest mi za to wdzięczne.
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
X pegging a orgazm u faceta Seks 2
C Antydepresanty a orgazm Seks 6
Lukas69 Męski orgazm bez użycia rąk. Masturbacja 28
D Panowie : orgazm wielokrotny Fetysze i perwersje 9
A Wasza pierwsza masturbacja i pierwszy orgazm Pierwszy raz 26

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry