• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Oglądanie/podglądanie innej pary

mamutmaniek

Cichy Podglądacz
Cześć,

moja Partnerka ostatnio zdradziła, że bardzo by chciała podglądać/oglądać inną parę w akcji - wspólne zabawy i seks równoległy na ten moment odpadają.

Niestety nie za bardzo wiem, jak zabrać się do realizacji tej fantazji? Macie może jakieś pomysły jak można by podejść do tego problemu? Albo może macie jakieś doświadczenia i rady związane z realizacją takiej fantazji?

Szczerze mówiąc, jestem dosyć zielony w tych tematach i za bardzo nawet nie wiem, jak podejść do takiej fantazji.

Z góry dzięki wielkie za wszelką pomoc!
 
Mężczyzna

jamesoon

Biegły Uwodziciel
Moja też o tym fantazjuje zresztą ja też. Najlepiej to chyba byłoby live cam to cam z jakąś parą na podobnym poziomie doświadczenia, zawsze jest jakiś dystans zachowany niż w jednym łóżku.
 

BadAgnes

Nowicjusz
Prosta sprawa. Z moim mężem mamy to już zasoba. Macie wiele portali erotycznych na których inne pary sie oglaszaja z chęcią zabawy w towarzystwie innej pary. Sami tez sie oglaszajcie. Są również spotkania swingerske ale to zupelnie inna bajka. Prawda jest ze ciężko jest znalesc pare by spełniała oczekiwania i na odwrót. Kiedyś często korzystalismy z takich atrakcji, lecz z zachowaniem swoich partnerów. Szukajcie, oglaszajcie sie a znajdziecie to czego szukacie. Powodzenia warto XD
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry