• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Obserwować na seks

Mężczyzna

Ciekawiecki

Cichy Podglądacz
Cześć!
Jestem raczej normalnym facetem w wieku 25 lat. Miałem partnerkę przez bardzo długi czas. Ostatnio mam straszną ochotę po prostu usiąść obok i patrzeć jak para uprawia seks. Ja sam siedzę tylko na krześle i nie uczestniczę lub zajmuje się samym sobą. Wiecie może jak wgl zaaranżować coś takiego? Widzieliście żeby ktoś się ogłaszał że chce spróbować z... obserwatorem?
 
Mężczyzna

xavras

Seks Praktykant
Fantazja dobra jak każda inna. Na pewno znajdziesz kogoś kto chętnie się tak pokaże. Szukaj wśród ludzi, którzy lubią nagrywać swój seks.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jesteś! Tak samo jak normalnym (cokolwiekby sie za tym nie krylo) jest miłośnik doginu.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
A dać ci słownik ortograficzny? 😜
Chyba to mile z Twojej strony, ale jasna dupa, dlaczego jako Polak nie znasz różnicy miedzy prywata a waleniem prosto z mostu i prosto w twarz?
Czyzbys jeszcze nie widział, ze domeny pl sa dostępne na całym świecie?
Moja moja rada: ucz się Europy!
"Twoja Polska" nie jest wyznacznikiem naszej europejskiej kultury.
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Nie.
W amatorsjuej erotyce mamy do czynnia z obopólnym zaufaniem, a nie jak w polskich językowych zawichościanach, co sie moze za tym kryc.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry