• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O twojej/O mojej/O naszych

Mężczyzna

QTS_PL

Cichy Podglądacz
33 lata, 19cm. Jestem bi-ciekawy i obecnie poszukuję mężczyzn, którzy są zainteresowani wirtualną znajomością, wymianą zdjęć i filmów, wymianą cock/cum tribute’ów, pisaniem i fantazjowaniem na wspomniane niżej tematy:

1. O Twojej partnerce, w różnych klimatach (głównie cuckold, zdrada). Lubię, gdy inny facet ulegle pokazuje mi swoją kobietę i czerpie radość z tego, że perwersyjnie rozmawiamy na jej temat. Mam bujną wyobraźnię i umiem ją wykorzystać w kreatywny sposób. Podoba Ci się mój kutas oraz moje ciało i chcesz nawiązać bliższą relację opartą na intymnym lecz dyskretnym wkraczaniu w tajemnice Twojego związku i Twoich fantazji? Jeśli tak to napisz do mnie. Nie ważne czy Twoja kobieta o tym wie, czy trzymasz to w sekrecie, ważne żebyś przedstawił mi swoją autentyczną partnerkę, a nie jakąś laskę z internetu – nie lubię ściemy i podnieca mnie realizm. Marzę też o otrzymaniu od kogoś bielizny jego kobiety, bym mógł się nią zabawić i odesłać ją z powrotem.

2. O mojej byłej narzeczonej. Kontekst: nie znała moich fantazji, 7 lat byliśmy razem i zostawiła mnie dla lepszego faceta kilka miesięcy przed naszym ślubem, prawdopodobnie spotykała się z nim za moimi plecami, obecnie wyszła za niego za mąż i jest w ciąży bądź już urodziła, była mną znudzona i miała mnie za mało męskiego, mimo że nie jesteśmy razem już od ponad 2 lat to ciągle coś do niej czuję i kręci mnie to, że potraktowała mnie jak śmiecia, podobnie jak wyżej tematyka głównie cuckold i zdrada. 100% prawdziwe historie, emocje i zdjęcia (których niestety nie zostało mi po niej zbyt wiele). Podoba Ci się ten klimat, daj mi znać.

Odezwij się do mnie jeśli chcesz zobaczyć moje poprzednie cock/cum tribute'y albo fotki mojej ex. Chętnie nawiążę stałą relacją, biorę pod uwagę spotkanie w realu, o ile dostrzegę spójność upodobań i charakterów. Możesz napisać tutaj lub:

-email: dirty.email@wp.pl
-snapchat: qtspl
-kik: qtspl
 
Mężczyzna

QTS_PL

Cichy Podglądacz
Nie piszcie bo nie warto. Gość przestaje się odzywać
Wypadało by przedstawić kontekst, żeby nie wprowadzać ludzi w błąd, ale w porządku - zrobię to za Ciebie. Twój post wybrzmiewa w taki sposób, jakbyśmy pisali długo i nagle bez żadnego powodu przestałbym pisać (co swoją drogą w mojej opinii nie jest niczym nadzwyczajnym, co wymagało by od razu publicznego ogłaszania mnie jako tego złego). Prawda jest zupełnie inna, a przechodząc do rzeczy Pan "Chmielu" zasypał mnie wiadomościami nalegając bym pokazał mu zdjęcia swojej narzeczonej. W trakcie naszej "rozmowy" odezwałem się faktycznie jeden jedyny raz, po czym więcej wiadomości już nie wysłałem. Żadnych zobowiązań między nami nie było, obietnic, cyrografów, nic. Chmielu najwyraźniej się obraził, że nie poświęciłem mu swojej uwagi. Każdy może mieć swoje zdanie, ale ja uważam, że jeśli ktoś zaczyna rozmowę to druga strona raczej nie ma obowiązku odpowiadać i spełniać każdego żądania... Nie wziąłeś pod uwagę, że mogę mieć swoje powody, żeby Cię ignorować? Każdy człowiek z najróżniejszych przyczyn może nie mieć ochoty rozmawiać z drugą osobą, zwłaszcza na forum o takiej tematyce. Może ktoś nie nadaje na tych samych falach co ja, ma inne od moich oczekiwania i wyobrażenia jak taka rozmowa powinna przebiegać, albo np. druga osoba nie wzbudza w nim zaufania. To są jedynie przykłady, ja swój powód miałem, ale nie zamierzam publicznie tego ogłaszać, chciałem jedynie nieco rozjaśnić sytuację, a każdy niech już sobie sam oceni moje i Twoje zachowanie.
 
Mężczyzna

QTS_PL

Cichy Podglądacz
A Ty to już to chyba napisałeś tylko po to, żeby napisać cokolwiek. Chłopie... Pół dnia ze sobą fajnie pisaliśmy i to jeszcze z zamiarem utrzymania stałego kontaktu. Dodatkowo dostałeś ode mnie zdjęcia i filmy, z których byłeś tak bardzo zadowolony. Czy ja dobrze rozumiem, że Ty masz do mnie pretensje o to, że po kilku godzinach musiałem zająć się innymi rzeczami? Rozmawialiśmy od rana prawie do godziny 15:00, po czym dałem Ci znać, że muszę kończyć, a Ty tego samego dnia o godzinie 23:22 żalisz się publicznie i sugerujesz innym, że nie warto ze mną rozmawiać? Czy Ty jesteś poważny...? A no dobra, o godzinie 16:35 Zapytałeś "Kiedy znów popiszemy?" Wybacz, że nie rzuciłem wszystkich swoich obowiązków, by Ci za wszelką cenę odpisać. Może gdybyś był odrobinkę bardziej cierpliwy i wziął pod uwagę, że ktoś z kim piszesz nie jest na każde Twoje zawołanie, to lepiej byś na tym wyszedł. Miałem nadzieję, że będziemy dalej ze sobą pisać, ale ten Twój jeden post, to jedno słowo odebrało mi chęci.
 
Mężczyzna

QTS_PL

Cichy Podglądacz
Abstrahując od tematu ludzi nazbyt roszczeniowych i niecierpliwych - osoby inteligentne, bardziej wyrozumiałe i chętne na ciekawe doznania cały czas zapraszam do kontaktu :)
 
Mężczyzna

Eightsky77

Cichy Podglądacz
A Ty to już to chyba napisałeś tylko po to, żeby napisać cokolwiek. Chłopie... Pół dnia ze sobą fajnie pisaliśmy i to jeszcze z zamiarem utrzymania stałego kontaktu. Dodatkowo dostałeś ode mnie zdjęcia i filmy, z których byłeś tak bardzo zadowolony. Czy ja dobrze rozumiem, że Ty masz do mnie pretensje o to, że po kilku godzinach musiałem zająć się innymi rzeczami? Rozmawialiśmy od rana prawie do godziny 15:00, po czym dałem Ci znać, że muszę kończyć, a Ty tego samego dnia o godzinie 23:22 żalisz się publicznie i sugerujesz innym, że nie warto ze mną rozmawiać? Czy Ty jesteś poważny...? A no dobra, o godzinie 16:35 Zapytałeś "Kiedy znów popiszemy?" Wybacz, że nie rzuciłem wszystkich swoich obowiązków, by Ci za wszelką cenę odpisać. Może gdybyś był odrobinkę bardziej cierpliwy i wziął pod uwagę, że ktoś z kim piszesz nie jest na każde Twoje zawołanie, to lepiej byś na tym wyszedł. Miałem nadzieję, że będziemy dalej ze sobą pisać, ale ten Twój jeden post, to jedno słowo odebrało mi chęci.
Masz racje to było głupie
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry