• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

O czym może marzyć partnerka

Mężczyzna

Konrad_ZielonaGóra

Cichy Podglądacz
Cześć,

Pytanie do Pań:

Zauważyłem, że gdy w łóżku wymyślam nowe zabawy, partnerka jest bardzo podekscytowana i nie gani mnie za bycie zboczonym tylko chwali moją kreatywność. Problem w tym, że te wszystkie rzeczy wymyślam sam i partnerka nie opowiada mi o swoich fantazjach. Spróbowałem przesuwać granice i testować nowe rzeczy. Liżę jej drugą dziurkę (uwielbia to), kończę na okulary, liżę stopy, daję klapsy, gryzę itd... Czy są rzeczy które drogim Paniom kołaczą się po głowach i nie mają odwagi o tym powiedzieć? Moja myszka jest taka niby skryta ale jak coś zrobię to widzę, że się jej podoba. Sam nie mam dużego doświadczenia ale trochę chyba nadrabiam odwagą w testowaniu. Podpowiedzcie mi coś piękne panie co mogę zrobić fajnego kobiecie która sama nie ma odwagi mówić o fantazjach. O czym marzycie? Dodam tylko, że najodważniejszą rzeczą jaką zrobiłem w łóżku było skończenie jej na twarz i lizanie jej dupeczki. No i zrobienie jej masażu twarzy moją naoliwioną olejkiem moszną. To tak żebyście miały pojęcie o naszym poziomie. Z góry dziękuję za wszystkie sugestie. Pozdrawiam ciepło ☺️
 
Podobne tematy

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry