• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Noc z żoną przyjaciela

Kobieta

Katrine

Biegły Uwodziciel

... że zakazany owoc zawsze smakuje najlepiej. Pewnie dlatego w wielu erotycznych fantazjach pojawiają się także żony naszych najlepszych przyjaciół. Istnieje coś takiego, jak niepisany męski kodeks i chyba każdy z nas wie, że żona/partnerka kolegi pozostaje nietykalna. W fantazjach można jednak pozwolić sobie na wiele, także na upojną noc z drugą połówką najlepszego przyjaciela. To właśnie wizja zdobycia kobiety, której tak naprawdę nie możemy zdobyć, pociąga nas najbardziej w tego typu marzeniach.
 

WielkiMistrz

Nowicjusz
Od jakiegoś czasu marzę o żonie mojego kumpla. Codziennie walę kona przy jej zdjęciach. Wczoraj miałem najdłuższy i najlepszy orgazm w życiu. Marzę, żeby ją mieć w łóżku i ****** bez gumki w cipeczkę. Żeby lizać jej stópki, cipkę i odbycik, a potem ją posuwać we wszystkie dziurki. Chcę, żeby była moją zabawką do robienia mi dobrze :)
 

trybel1

Biegły Uwodziciel
Ja tam nie patrzę czyja to kobieta tylko zdejmuję jej majteczki.
Żonę przyjaciela też chętnie wyliżę , czy jego córeczkę nastoletnią.
Kuzynkę , koleżankę , sąsiadkę czy mamę kolegi
Kocham cipki i zawsze mi ich mało :)
 
Mężczyzna

marcepan

Cichy Podglądacz
Od jakiegoś czasu marzę o żonie mojego kumpla. Codziennie walę kona przy jej zdjęciach. Wczoraj miałem najdłuższy i najlepszy orgazm w życiu. Marzę, żeby ją mieć w łóżku i ****** bez gumki w cipeczkę. Żeby lizać jej stópki, cipkę i odbycik, a potem ją posuwać we wszystkie dziurki. Chcę, żeby była moją zabawką do robienia mi dobrze :)
No,ale czy zostają ci tylkomarzenia? a czy zrobiłeś coś więcej,rozmawiałeś z nią,czy ona wie że jesteś na progu wytrzymałości,a ten twój kolega też wie o twoich pragnieniach? jakie masz jej zdjęcia,czy gołe?Ja miałem taki przypadek gdzie mój dobry przyjacil nie wiedział co ze sobą zrobić jak był blisko mojej.Zauważyłem to,a żona powiedziała spróbuj go ośmielić.Podczas spotkania z nim pomogłem mu,zatańczył,a żona była skąpo ubrana,zaczeliśmy go kusić,aż w końcu odważyl się i pocałował w usta,a ja jego rękę położyłemna jej udzie,i też zona go dotykała niby przypadkiem za nogę to w końcu dostał to o czym marzył..Czy tak potrafisz zdobyć to o czym marzysz....odważ się.
 
Mężczyzna

marcepan

Cichy Podglądacz
Ja tam nie patrzę czyja to kobieta tylko zdejmuję jej majteczki.
Żonę przyjaciela też chętnie wyliżę , czy jego córeczkę nastoletnią.
Kuzynkę , koleżankę , sąsiadkę czy mamę kolegi
Kocham cipki i zawsze mi ich mało :)
Jesteś atrakcyjny,chętnie zaprosił bym ciebie,moja żona potrzebyje jednego,może 2 bez względu na wiek byle by długo i mocno ruchał,bez gumy byłbyś chętny?
 
Mężczyzna

marcepan

Cichy Podglądacz
Bardzo dziękuję za podniecającą wiadomość,b.chce podzielić się swoimi wspomnieniami,a jednocześnie bliżej poznać,być blisko Wami,serdecznie całuję.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry