• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nietypowe zachowania waszych pupili

Mężczyzna

akwarysta1989

Cichy Podglądacz
Jak już rozmawiamy o nietypowych zachowaniach sexualnych naszego gatunku. To warto też porozmawiać jakie mają odbicia od normy inne stworzenia. Na pewno też zauważyliście coś takiego. Ja widziałem jak kaczor zabawiał się z gęsią, dojdzie w tym wypadku do pokrycia ale zazwyczaj taka hybryda jest bez płodna. Gąsior z kolei podrywał Kury ;) Mój psiak z kolei często potrafi się zabawiać z moją nogą, ale jest jeszcze młody i głupi. U ryb też często dochodzi do tego typu amorów. Ale są też stworzenia które są samowystarczalne i do tanga nie potrzeba dwojga, tak zwane obojnaki posiadające organy obu płci. Lub też potrafią ją zmienić w zależności od sytuacji.
 
Kobieta

Nefer

Podrywacz
Też kiedyś miałam takiego psiaka Amoroza, mógł z każdą nogą ;) I nie patrzył, czy to domownicy czy goście, aby się tylko do niej przyssać.
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
u rodziny pies, suczka ma swoją tak zwaną poduszeczkę i np. bardzo często ją atakuje pod względem seksualnym, tak dobrze piszę, suczka, która dyma poduszkę jak pies suczkę ;)
 
Mężczyzna

retnu

Instruktor seksu
Jesli tak, to istnieje prosty sposób na rozładowanie psiej energii...
Moje psy (teraz razy 3) 2 razy w tygodniu pokonują drogę ok 5 km w jedna stronę, z jednym przystankiem na wychłeptanie wody. Biegną przed samochodem przy 30km/h, bo i znają drogę i miejsca na złapanie oddechu przy wodzie i żarciu. U celu przerwa trwa dokładnie 6 minut.
Tja, to nie sa psiaki do przytulenia, no chyba, ze chodzi o dzieci 🙂 To sa psy uznające tylko jednego przewodnika. Przewodnika a nie kobietę.
No chyba, ze owa kobieta jest mala kobieta 🙂

Początkowo bylem zaskoczony takim zachowaniem. Dzisiaj znajduje ok.


.
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry