• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nietypowe preferencje co do bielizny...

Kobieta

Magia2000

Cichy Podglądacz
Jedni lubią koronki, inni stringi, jeszcze inni koronkowe stringi... spotkałam kiedyś faceta, który lubił dziecięcą bieliznę i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie fakt, że lubił ją na mnie.
Kiedy byliśmy na zakupach w Pepco czy innym sklepie to czasami pokazywał mi dziewczęce majtki i mówił, że takie mi kupi... no i kupił kiedyś różowe z postaciami Disneya, do tego z czasem dokupił kolorowe podkolanówki w motylki... wspominał też o różowej pościeli.

Faceci często noszą zabawne skarpetki, nawet bokserki ze postaciami z kreskówek, ale dla mnie nie ma to takiego podtekstu jak dorosła dziewczyna której facet każe się do łózka przebierać za dziewczynkę.
Przesadzam, czy może takie fantazje nie są niczym dziwnym?
 
Mężczyzna

jakub915

Cichy Podglądacz
O ile podoba mi się jak kobieta czasem młodziej ubierze się do łóżka, np. w tęczowe zakolanówki czy majtki z kokardką, o tyle dziecięca bielizna którą opisujesz na pierwszy rzut brzmi mi dość creepy. Jakby facet miał ciągoty, których nie może zrealizować w życiu więc próbuje w inny sposób. Tyle dobrze, że w inny sposób, ale mimo wszystko źle to brzmi.

Chociaż patrząc obiektywnie... Wielu mężczyzn w tym nieraz i ja jest zdezorientowanych widząc nie jedną dziewczynę. Czasem 14-latka w makijarzu wygląda jak 18-latka, innym razem 30-latka wygląda jak 20-latka. A później dziwić się, że są różne popędy. Mózg ludzki nie ewoluuje tak szybko jak technologia (w tym makijaże), przez co męskie ciągoty są największe w kierunku dziewczyn 18-25 czy trochę niższym (niestety nie zawsze mają tyle lat w rzeczywistości). Popatrzmy jak to wygląda w Japonii. Tam trend młodości i piękna ucieka w ryzykownie młody wiek (Kawaii). Zresztą do niedawna w Japonii legalnie można było uprawiać seks z 13-latkami, zauważyli jednak że nie jest to dobre i podniesiono wiek do 16 roku życia (z pominięciem par których nie dzieli więcej jak 5 lat, więc legalnie 18-latek będzie mógł uprawiać seks z 13 łatka dalej).

Wracając do wątku... Myślę, że dobrze byłoby porozmawiać z mężczyzną co tak naprawdę kręci go w tym. Przykładowo mężczyzna może mieć fantazję o matce (niekoniecznie swojej), a w praktyce w podświadomości ciągnie go do bezpiecznego seksu z kobietą która zaopiekuje się nim.
Przypomniał mi się też przykład o którym słyszałem w jakimś podcaście około-seksualnym. Gość miał ochotę uprawiać seks w stajni, czy coś takiego. Dla partnerki wydawało się to chore, bo przecież tam śmierdzi. A po rozmowie wyszło, że tam się czuł dobrze i bezpiecznie, bo to miejsce kojarzyło mu się z dzieciństwa z jedyną lokalizacją gdzie mógł się schronić przed zostaniem zbitym przez ojca.

Jak zwykle... zostaje porozmawiać.
 
Ostatnia edycja:

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry