• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nietypowa utrata dziewictwa - zdarzyło się którejś z Was?

N

Napalona_Lesba

Guest
Szczerze to w życiu nie uprawiałam seksu z facetem a moja cipka jest na pewno bardziej rozciągnięta niż niejednej laski hetero... Jak zabawiam się z jakąś laską to zawsze domagam się żeby mnie zadowalała czymś dużym i grubym, czasem nawet jej własną dłonią 💦🔥 A moja utrata ,,dziewictwa" przydarzyła mi się w wieku 16 lat jak palcówka przestała mi wystarczać i, jeszcze zanim zdecydowałam się na seks z dziewczyną, sama sobie zrobiłam dobrze... Dezodorantem w sprayu💦🔥Ale mi się wtedy krew lała i bolało jak cholera, ale i tak bardzo mi się podobało - taki rodzaj bólu mnie podnieca 💦🔥 No i od tego momentu to już szukałam coraz mocniejszych wrażeń (i nadal szukam)💦🔥
 
Mężczyzna

tpo

Podrywacz
Ja mojej dziewczynie błonę dziewiczą ponoć palcem rozerwałem. W ogóle była smutna, bo zapomniała, a chciała mi ją pokazać. Zanim zaczęliśmy seks klasyczny, dość długo bawiliśmy się palcami itp.
 
Kobieta

nati

Nowicjusz
Kiedyś w nocy miałam straszna ochotę aby coś w siebie włożyć, a że w wieku 15-16 lat nie miałam jeszcze gadżetów zrobiłam to szczotką z okrągłą, grubą i długą rączką. W tamtym czasie nie mogłam przestać o tym myśleć🤤🤤.Ja straciłam błonę w taki sposób.
 
Kobieta

Okoye

Nowicjusz
nie mam pewności, ale chyba jajami faceta, z którym miałam ostatni petting przed pierwsza penetracją:) pieściliśmy się i miał to być pierwszy raz, ale na początek włożył mi jaja- miał dość wiszące i pamiętam, że ostro poczułam jak je wepchnął. No ale jeśli nie zdeflorował mnie wtedy jajami, to zrobił to penisem 2 minuty później:)
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
Arletka MARTA - NIETYPOWA LESBIJKA Opowiadania erotyczne 0
Z nietypowa pomoc Ogłoszenia 2
Tynka Utrata niewinności Opowiadania erotyczne 1

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry