• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Niespodzianka pod prysznicem

wojtur24

Banned
Na środku pola namiotowego stał dosyć duży murowany budynek. Zaraz po rozbiciu namiotu poszedłem zobaczyć co tam się mieści. Okazało się, ze z jednej strony przy drzwiach narysowane było kółeczko a z drugiej trójkącik. Wszedłem oczywiście do tej części z trójkącikiem. Najpierw w pierwszym pomieszczeniu było chyba z 10 umywalek. Potem jak stwierdziłem było 5 kabin prysznicowych. Były dosyć przestronne. Tak, że mogło się w nich zmieścić nawet cztery osoby i mieć luz. W następnym pomieszczeniu były pisuary i kilka kabin z klozetami.
Ja mam teraz 31 lat i na imię mi Tomek. Jestem wysokim 192 cm wzrostu i dosyć muskularnie zbudowanym mężczyzną. W gimnazjum uczę matematyki. Na to pole namiotowe przyjechałem ze swoja klasą, która jest pierwszą gimnazjalną. Składa się ona z 15 dziewcząt, z których większość jest niezwykłej urody i 8 chłopaków. Był to czerwiec i za dwa tygodnie koniec roku. Pomysł tego biwaku powstał już na początku pierwszej klasy. Jako drugi i trzeci opiekun jechali z nami rodzice Majki, jednej z ładniejszych dziewczynek w tej klasie, pan Marek i pani Natalia. Już w maju załatwiliśmy namioty dla młodzieży. My dorośli mieliśmy spać w jednym z domków kempingowych. Małżeństwo w jednym pokoju a ja sam w drugim.
Na kemping przyjechaliśmy koło 10. Szybko rozbiliśmy namioty dla uczniów i wybraliśmy się na wycieczkę wzdłuż brzegu jeziora. Była cudowna pogoda. Jakieś 27 st. C i lekkie zachmurzenie. Szedłem z tyłu a pan marek Prowadził całą grupę. Natalia szła najpierw obok swojej córki Mai ale coraz bardziej pozostawała do tyłu. Z podziwem patrzyłem na jej śliczną dupkę i długie, niezwykle zgrabne uda.
 
Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry