• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Nauka Relacji

Mężczyzna

9Lukas3

Cichy Podglądacz
Mam 29lat i dużo przygód za sobą. Wszystkie moje kobiety na początku znajomości miały blokady bały się/nie chciały robić nic innego niż z reguły 2 pozycje. Czułem że można to zrobić lepiej. Masaż ciała ciałem. Co o tym myślicie ? Bardzo dużo czasu miałem na przemyślenia z "językiem na wierzchu". To działa ! Jeśli w łóżku będziesz myślał tylko o drugiej osobie aż do samego końca. Ale jakiego końca ? hahaha to jest moment na przejęcie inicjatywy. Nie kończycie wcale. Razem. Każda miała rimming. Wylizaliśmy się cali. Było i jest cudownie. Czy któraś kobieta była by w stanie oddać się zupełnie? "Poświęcić się" swój czas na nauke ? Ja tego nie spotkałem. Brakuje mi kreatywnej inicjatywy a nie kopiowaniem wszystkiego... Cała aranżacja jest ważna a nie sama penetracja.
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Podrywacz
Akurat rimming jest dla mnie wyrazem dużego oddania w relacji. Też miałem dużo przygód ale z własnego doświadczenia i refleksji-mialo to miejsce jedynie w ważniejszych znajomościach niż kilkunocne. :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry