• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Muzyka i sex - emocje do kwadratu ...

Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
😘 🎼
Kochane ludziki - jestem ciekawa 😋
Czy a jeśli tak to jaką muzykę preferujecie na okoliczność intymnego spotkania w miłości ?
Może wielu z Was - pamięta jak zaprosiliście Ukochaną /ego - do domu a w perspektywie było domniemane pragnienie by kochać się to dało się zadbać o wszystko znaczy np. kolacja romantyczna ... I właśnie ten aspekt muzyczny mnie bardzo zaciekawił ...
Ps. Ja uwielbiam się kochać nawet jeśli zdarzy się najcudniejszy nawet spontan - o ile to możliwe zawsze przy muzyce może to już taki fetysz ? ;) Myślę że nie ale no cóż :)
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Seks Praktykant
Zdecydowanie polecam cały gatunek Future Garage. Od lat eksploruję każdego dnia tę scenę w poszukiwaniu perełek. Klimat, tempa, bassline'y i sposób ich łączenia w kompozycjach sprawia że wręcz można tonąć w tych dźwiękach. Szczególnie nocą. Sprawdźcie sobie na przykład ten kawałek (na dobre zaczyna się w 30 sekundzie po dłuższym wstępie):

 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zdecydowanie polecam cały gatunek Future Garage. Od lat eksploruję każdego dnia tę scenę w poszukiwaniu perełek. Klimat, tempa, bassline'y i sposób ich łączenia w kompozycjach sprawia że wręcz można tonąć w tych dźwiękach. Szczególnie na nocą. Sprawdźcie sobie na przykład ten kawałek (na dobre zaczyna się w 30 sekundzie po dłuższym wstępie):

Bardzo Dobry Wybór - Dziękuję :)
Ja uwielbiam poznanego po koncercie - uuu.. dawno dość temu - Klausa Schulze ...
Ps . :) Uwielbiam oba :)
...
...
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zdecydowanie polecam cały gatunek Future Garage. Od lat eksploruję każdego dnia tę scenę w poszukiwaniu perełek. Klimat, tempa, bassline'y i sposób ich łączenia w kompozycjach sprawia że wręcz można tonąć w tych dźwiękach. Szczególnie na nocą. Sprawdźcie sobie na przykład ten kawałek (na dobre zaczyna się w 30 sekundzie po dłuższym wstępi
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Seks Praktykant
Jeśli przypadł Wam do gustu wrzucony przeze mnie wcześniej kawałek, tu podrzucam naprawdę piękny dłuższy mix, który pozwoli Wam nieco bardziej zapoznać się z klimatem którym się jaram od dłuższego czasu. Szczerze polecam!

Sam sobie go włączę teraz bo robi robotę za każdym razem a pora akurat dosłownie idealna. Enjoy! :)

 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Jeśli przypadł Wam do gustu wrzucony przeze mnie wcześniej kawałek, tu podrzucam naprawdę piękny dłuższy mix, który pozwoli Wam nieco bardziej zapoznać się z klimatem którym się jaram od dłuższego czasu. Szczerze polecam!

Sam sobie go włączę teraz bo robi robotę za każdym razem a pora akurat dosłownie idealna. Enjoy! :)

Muszę go przemysleć ale istotnie robi robotę ;)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
😘 🎼
Kochane ludziki - jestem ciekawa 😋
Czy a jeśli tak to jaką muzykę preferujecie na okoliczność intymnego spotkania w miłości ?
Może wielu z Was - pamięta jak zaprosiliście Ukochaną /ego - do domu a w perspektywie było domniemane pragnienie by kochać się to dało się zadbać o wszystko znaczy np. kolacja romantyczna ... I właśnie ten aspekt muzyczny mnie bardzo zaciekawił ...
Ps. Ja uwielbiam się kochać nawet jeśli zdarzy się najcudniejszy nawet spontan - o ile to możliwe zawsze przy muzyce może to już taki fetysz ? ;) Myślę że nie ale no cóż :)
u mnie muzyka jako jakiś konkretny utwór nigdy nie grało żadnej decydującej roli, jeśli działo się coś poważniejszego, to albo bez muzyki albo z muzyką, która po prostu cichutko przygrywała sobie w tle, nigdy sama muzyka nie miała do mnie dominującego znaczenia, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe itp.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Wczoraj już późnym wieczorem ...
Tak się prześlicznie witałyśmy przy dźwiękach tej wiolonczeli która pozwalała cieszyć się każdym dawno nie uwielbianym - kawałeczkiem ciał ... Takie tkliwe - łał ...
...
Ps. wiem że temat może być nużący przez powtarzalność ale zapewniam że cudownie motywuje wyobraźnię do inwencji :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry