• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Muzyka i sex - emocje do kwadratu ...

Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
😘 🎼
Kochane ludziki - jestem ciekawa 😋
Czy a jeśli tak to jaką muzykę preferujecie na okoliczność intymnego spotkania w miłości ?
Może wielu z Was - pamięta jak zaprosiliście Ukochaną /ego - do domu a w perspektywie było domniemane pragnienie by kochać się to dało się zadbać o wszystko znaczy np. kolacja romantyczna ... I właśnie ten aspekt muzyczny mnie bardzo zaciekawił ...
Ps. Ja uwielbiam się kochać nawet jeśli zdarzy się najcudniejszy nawet spontan - o ile to możliwe zawsze przy muzyce może to już taki fetysz ? ;) Myślę że nie ale no cóż :)
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Podrywacz
Zdecydowanie polecam cały gatunek Future Garage. Od lat eksploruję każdego dnia tę scenę w poszukiwaniu perełek. Klimat, tempa, bassline'y i sposób ich łączenia w kompozycjach sprawia że wręcz można tonąć w tych dźwiękach. Szczególnie nocą. Sprawdźcie sobie na przykład ten kawałek (na dobre zaczyna się w 30 sekundzie po dłuższym wstępie):

 
Ostatnia edycja:
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zdecydowanie polecam cały gatunek Future Garage. Od lat eksploruję każdego dnia tę scenę w poszukiwaniu perełek. Klimat, tempa, bassline'y i sposób ich łączenia w kompozycjach sprawia że wręcz można tonąć w tych dźwiękach. Szczególnie na nocą. Sprawdźcie sobie na przykład ten kawałek (na dobre zaczyna się w 30 sekundzie po dłuższym wstępie):

Bardzo Dobry Wybór - Dziękuję :)
Ja uwielbiam poznanego po koncercie - uuu.. dawno dość temu - Klausa Schulze ...
Ps . :) Uwielbiam oba :)
...
...
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Zdecydowanie polecam cały gatunek Future Garage. Od lat eksploruję każdego dnia tę scenę w poszukiwaniu perełek. Klimat, tempa, bassline'y i sposób ich łączenia w kompozycjach sprawia że wręcz można tonąć w tych dźwiękach. Szczególnie na nocą. Sprawdźcie sobie na przykład ten kawałek (na dobre zaczyna się w 30 sekundzie po dłuższym wstępi
 
Mężczyzna

wedieunbloomed

Podrywacz
Jeśli przypadł Wam do gustu wrzucony przeze mnie wcześniej kawałek, tu podrzucam naprawdę piękny dłuższy mix, który pozwoli Wam nieco bardziej zapoznać się z klimatem którym się jaram od dłuższego czasu. Szczerze polecam!

Sam sobie go włączę teraz bo robi robotę za każdym razem a pora akurat dosłownie idealna. Enjoy! :)

 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Jeśli przypadł Wam do gustu wrzucony przeze mnie wcześniej kawałek, tu podrzucam naprawdę piękny dłuższy mix, który pozwoli Wam nieco bardziej zapoznać się z klimatem którym się jaram od dłuższego czasu. Szczerze polecam!

Sam sobie go włączę teraz bo robi robotę za każdym razem a pora akurat dosłownie idealna. Enjoy! :)

Muszę go przemysleć ale istotnie robi robotę ;)
 
Mężczyzna

damdam

Podrywacz
😘 🎼
Kochane ludziki - jestem ciekawa 😋
Czy a jeśli tak to jaką muzykę preferujecie na okoliczność intymnego spotkania w miłości ?
Może wielu z Was - pamięta jak zaprosiliście Ukochaną /ego - do domu a w perspektywie było domniemane pragnienie by kochać się to dało się zadbać o wszystko znaczy np. kolacja romantyczna ... I właśnie ten aspekt muzyczny mnie bardzo zaciekawił ...
Ps. Ja uwielbiam się kochać nawet jeśli zdarzy się najcudniejszy nawet spontan - o ile to możliwe zawsze przy muzyce może to już taki fetysz ? ;) Myślę że nie ale no cóż :)
u mnie muzyka jako jakiś konkretny utwór nigdy nie grało żadnej decydującej roli, jeśli działo się coś poważniejszego, to albo bez muzyki albo z muzyką, która po prostu cichutko przygrywała sobie w tle, nigdy sama muzyka nie miała do mnie dominującego znaczenia, jeśli chodzi o sprawy łóżkowe itp.
 
Kobieta

Lesbijka

Biegły Uwodziciel
Wczoraj już późnym wieczorem ...
Tak się prześlicznie witałyśmy przy dźwiękach tej wiolonczeli która pozwalała cieszyć się każdym dawno nie uwielbianym - kawałeczkiem ciał ... Takie tkliwe - łał ...
...
Ps. wiem że temat może być nużący przez powtarzalność ale zapewniam że cudownie motywuje wyobraźnię do inwencji :)
 

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry