• Witaj na forum erotycznym SexForum.pl

    Forum przeznaczone jest wyłącznie dla dorosłych. Jeżeli nie jesteś pełnoletni, lub nie chcesz oglądać treści erotycznych koniecznie opuść tą stronę.

Motywacja blow job

Pacanek94

Cichy Podglądacz
Hej, zbieram się dość długo na to. Założyłem konto na portalu randkowym, chciałbym poznać kogoś z fajnym sprzętem bo napatrzylem się i wiem że sprawiło by mi to przyjemność, na samom myśl czuje się nie spełniony a wiem że bym sobie poradził, myślę że przez te fantazje było by bardzo dobrze, problem w tym że nie mogę przełamać bariery i spotkać się z żadną osobą, nie mogę trochę znieść faktu że jednak to facet, trochę wstydzę się np. z młodszym a jak już znalazłem starszego to spotkanie nie wypaliło a nie wiem dlaczego zręczniej mi poznać osobę +40. Jest ktoś, kto miał podobnie i przełamał barierę i ewentualnie poradził by mi jakie podjąć kroki? Zawsze się zastanawiałem jakie to jest uczucie, myślę że nie zawiódł bym się po pierwszym razie ale też nigdy nie zapytałem żadnej z dziewczyn czy jest to miłe, przyjemne itd. Dzięki za konkretne odpowiedzi
 
Kobieta

Rikke

Dominujący
Zeby zapytac i poznac opinie wystarczy wejsc na jakis eroczat (jak sie wstydzisz zapytac wprost) i poswiecic troche czasu na rozmowe, powinna sie predzej czy pozniej znalezc osoba chetna do wymiany doswiadczen. Miedzy fantazja a rzeczywistoscia jest czasem przepasc wielka jak dziura w budzecie, wiec jak nie jestes w 100% przekonany czy chcesz obciagnac innemu facetowi, to musisz sie liczyc z tym, ze moze jednak nie byc tak zajebiscie jak sobie wyobrazales. Choc z drugiej strony moze byc wrecz lepiej niz zajebiscie, nie dowiesz sie poki sie nie przekonasz. Do odwaznych swiat nalezy ;p
 

Pacanek94

Cichy Podglądacz
No i tak jak w temacie, poszukiwania na kandydata trwały dość długo z przeróżnych przyczyn. W końcu znalazła się osoba odpowiadająca moim kryterią w 100% a były one naprawdę spore, wynikające wyłącznie z pobudek erotyczno-fantazyjnych jak i również osobistych. Kontakt miałem z 3 tygodnie z osobą i poprostu czekałem na chwilę w której stanowczo stwierdze że jak nie teraz to znowu będę bił się z myślami nie wiadomo ile czasu i tak do nieskończonośi. W sumie to pod koniec maja było i założyłem sobie że będzie to teraz po moich urodzinach. O tyle dobrze że osoba mieszka nieopodal morza ale działkę ma na obrzeżach mojego miasta i że nie ma problemu, jak tylko nic nie stanie na przeszkodzie to godzinka i jest, więc udało się ustawić akurat w piątek późną porą. Najgorsze jest pierwsze spotkanie, ale że już ciemno było to mniejszy dyskomfort odczuwalem całe szczęście. Było już koło północy, dobrze się porobilismy, dużo wcześniej już mu przedstawiłem jakiego zachowania nie chce aby się nie peszyc i taka była ugoda jeśli mielibyśmy się spotkać. Odpalił jakieś hard kompilacje, małe odświeżenie na miejscu i dobra jakoś zaraz to pójdzie. Szczerze to mega żałuję, żałuję że tyle wzlekałem ze spotkaniem. Kolega odplynął na swojej fazie i ja też dobrze się bawiłem, żaluzje zasloniete, czas się nie liczył ale przeswitalo już słońce i wyszło na to że wszystko skończyło się chwilę po 16. Ogólnie to zajebista sprawa, u mnie tak jak kolega w komentarzu wyżej napisał, było lepiej niż nawet sobie to wyobrażałem. Wszystkie fantazje jakie tylko chciałem mogę stwierdzić że zostały spełnione. Jak się już poznaliśmy to kolejne spotkania są już tylko pikantniejsze gdy jego dominacja przynosi nam mega doznania. Narazie póki co jestem tak podjarany, że ciężko w tym znaleźć jakiekolwiek hamulce i narazie przyjemność czasami jest nie do opisania.
 
  • Like
Reactions: tpo

Pacanek94

Cichy Podglądacz
Napisałem to tylko po to bo wiem teraz po sobie ze pierwsza taka decyzja do podjęcia wydaje się ciężka, lecz naprawdę jeśli i tak ma się to kiedyś w końcu zdarzyć to proponuję nie sprzeciwiac się temu bo tylko będzie cię to przygniatac a takie zwlekanie do niczego nie dąży. Ja po długiej fantazji narzucilem sobie kiedy to się stanie i że nic mnie nie zatrzyma, sprawę dopielem i jestem mega zadowolony z tego że mam zajebisty kontakt. Jak pomogłem to się cieszę. Pozdrawiam.
Ps. Chyba że ktoś może jakieś rady lub pytania ma to śmiało.
 
L

lingster

Guest
A ja bym chciała wiedzieć, o co właściwie chodzi w tym wątku. Nic nie zrozumiałam.
jesteś hetero i marzyłeś o przygodzie z facetem, czy jak?
 
Podobne tematy
Rozpoczęty przez Tytuł Forum Odp Data
N Hand job Pieszczoty 41

Podobne tematy

Prywatne rozmowy
Pomoc Użytkownicy
    Nie dołączyłeś do żadnego pokoju.
    Do góry